Serwis Plastech.pl coraz bardziej funkcjonalny

Udoskonalamy nasz serwis. W ostatnim czasie wprowadziliśmy szereg poprawek sprawiających, że poruszanie się po stronach Plastech.pl jest jeszcze bardziej funkcjonalne i przyjazne użytkownikom.

Na razie wprowadziliśmy dwie zmiany. Pierwszą z nich jest usprawnienie wyszukiwania firm w naszym katalogu i bazie ofert.

W obydwu tych miejscach dodaliśmy specjalną opcję pozwalającą na znajdowanie firm poprzez uwzględnienie województwa, w którym działają.

To ważne, bo wiele przedsiębiorstw poszukuje dostawców bądź odbiorców wyłącznie we własnym regionie. Teraz, po zaznaczeniu odpowiedniego, interesującego ich województwa, będą mogli dużo łatwiej wyselekcjonować zarówno pożądane przez siebie firmy, jak również oferty z preferowanej przez siebie części kraju.

Jak działa omawiana opcja?

Po wejście w zakładkę „katalog firm” lub „oferty B2B” pojawi się strona, a na niej zaznaczona mapka. Należy wybrać odpowiednie województwo i zatwierdzić decyzję klikając w okienko "zastosuj filtr". Otrzymamy pełne opisy firm, których siedziba mieści się w interesującej nas części kraju.

To pierwsza nowinka. Drugą jest przypisanie opublikowanych już przez nas wiadomości do poszczególnych firm. W opisie spółek, oprócz danych teleadresowych, pojawiły się też informacje odnośnie funkcjonowania konkretnych przedsiębiorstw.

Czemu ma to służyć?

Znajdując interesującą nas firmę od razu otrzymamy też wszelkie wiadomości na jej temat, które powstały w serwisie plastech.pl. W tej chwili mamy ich już prawie 900, zatem wybór jest bogaty.

Dzięki temu możliwe będzie lepsze informowaniu o tym, czym się dana firma zajmuje, co oferuje, czym się może pochwalić, jakie inwestycje przeprowadziła, jakie nowości produktowe jest w stanie aktualnie zaproponować oraz jak wyglądają jej plany rozwojowe.

Wiedza na ten temat nie rzadko jest niezwykle potrzebna potencjalnym klientom. Często od niej uzależniają podjęcie decyzji biznesowej. Od teraz w serwisie plastech.pl ta wiedza jest już na wyciągnięcie ręki.

Mamy nadzieję, że proponowane przez nas nowinki, uczynią nasz wortal jeszcze przyjaźniejszym dla odbiorców. Obiecujemy, że na tym nasze plany rozwojowe się nie kończą. W tym roku na użytkowników czeka jeszcze kilka niespodzianek.