Warto wesprzeć Fundację Mam Marzenie

Warto wesprzeć Fundację Mam Marzenie
Fundacja Mam Marzenia wraz z naszym wortalem Plastech.pl organizuje specjalną akcję, która ma na celu spełnienie marzeń jej podopiecznych. To już kolejna wspólna akcja organizowana przez Fundację, w której możemy wspólnie pomóc.

Fundacja Mam Marzenie już od dawna pomaga dzieciom, cierpiącym na choroby zagrażające w stopniu realnym ich życiu, w spełnieniu ich marzeń. A te oczywiście mają wszyscy podopieczni Fundacji.

Dla przykładu 4-letnia Patrycja marzy o wyjeździe do Disneylandu, 9-letni Paweł chciałby zostać kapitanem kutra rybackiego, 16 - letni Sławek myśli o spotkaniu z Robertem Kubicą, a jego rówieśnik Bartek o 42 calowym telewizorze.

Do tej pory Fundacji udało się spełnić marzenia 2872 dzieci z całej Polski, jednak na swoją szansę czeka wciąż kolejka innych.

Swoje marzenie związane z akcją Fundacji mamy również my. Marzymy, że kolejnemu chłopcu lub dziewczynce uda się zapomnieć o codziennych trudnościach i zrealizować swoją fantazję. A jeśli ktokolwiek chciałby poczuć siłę spełniania czyichś marzeń powinien skontaktować się z Fundacją.

Ela Wróbel - wolontariuszka Fundacji Mam Marzenie Oddział Kraków
e-mail: ela.wrobel@mammarzenie.org
tel: 502 141 966

Więcej informacji na: stronie Fundacji Mam Marzenie

Mam Marzenie