wire&Tube 2006 - rekordowa liczba wystawców


Szczególne producenci maszyn do produkcji drutu oraz uszlachetniania, surowców, drutów specjalnych i kabli jak również producenci narzędzi wykorzystywanych w technologii procesów przetwórczych byli zadowoleni z przebiegu targów.
„Mieliśmy bardzo dużo dobrych rozmów i kompetencja decyzyjna odwiedzających na naszym stoisku targowym w stosunku do poprzedniej imprezy jeszcze wzrosła”, cieszył się Harald Rödl, regionalny dyrektor sprzedaży w NME National Machinery Europe GmbH.

Na targi wire przybyli odwiedzający z 71 krajów, na Tube odwiedzający z branży z 64 krajów. W sumie na obu wiodących targach nad Renem pojawili się goście z 84 krajów. Tradycyjnie wielu wystawców na targach wire pochodziło z Włoch, Francji, Belgii, Holandii, Luxemburga, Stanów Zjednoczonych i Azji (głównie z Chin i Indii); targi Tube odwiedzili głównie goście z Włoch, Francji, Belgii, Holandii, Luksemburga, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Ameryki Północnej, Południowej i Środkowej, jak również z Azji.

Odwiedzający targi wire 2006 byli zainteresowani głównie maszynami do produkcji i uszlachetniania drutu, narzędziami wykorzystywanymi w technologii procesów przetwórczych, surowcami, drutami specjalnymi i kablami. Odwiedzający wire pochodzili głównie z sektorów przemysłowego (80%), handlu branżowego artykułami technicznymi (5%) i rzemiosła (4%).

W przypadku targów Tube zainteresowaniem cieszyły się głównie rury
i wyposażenie, maszyny do produkcji obróbki i przetwórstwa rur.
Pytano również o materiały rurowe. Odwiedzający w 60% pochodzili
z sektora przemysłowego, 24% z handlu i dalsze 5% z rzemiosła.

Targi nr 1 wire&Tube odbędą się wspólnie w kwietniu 2008 po raz jedenasty w halach w Dusseldorfie.

Aktualne informacje odnośnie obydwu imprez targowych można pobrać pod adresem www.wire.de oraz www.Tube.de

Czytaj więcej: Targi 802