Przedstawiciel Handlowy

Compra Recykling Sp. z o. o.

Compra Recykling Sp. z o. o. powstała w ponad 20 lat temu. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębirstwem działającym w branży odpadów tworzyw sztucznych, metali i papieru.

W zakresie handlu odpadami współpracujemy z największymi recylerami w Europie, na Bliskim Wsochdzie oraz Azji.

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych dostawców w zakresie surowców wtórnych i budowanie z nimi długotrwałych relacji handlowych,
  • Stałe rozszerzanie bazy kontrahentów,
  • Budowanie partnerskich relacji oraz stałe rozwijanie współpracy z obecnymi kontrahentami,
  • Tworzenie oferty handlowej,
  • Realizowanie wyznaczonych planów zakupowych przy wsparciu doświadczonej Kadry Zarządzającej,
  • Utrzymywanie wysokiej jakości obsługi klienta,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

Nasze wymagania:

  • Preferowane doświadczenie na rynku surowców wtórnych,
  • Silna motywacja do realizacji wyznaczonych celów oraz zdobywania wiedzy,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów oraz negocjacji handlowych,
  • Prawo jazdy kat. B. i gotowość do częstych podróży służbowych,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego i/lub innych języków obcych.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę współpracy (B2B)
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy również do użytku prywatnego
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Możliwość rozwoju, szkolenia,
  • Pełne wdrożenie do pracy, wsparcie ze strony przełożonych, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą,
  • Możliwość pracy zdalnej oraz z biura,
  • Dużą swobodę działania.
  • Wynagrodzenie podstawa + premia (5000zł - 15000zł)

Kontakt:

Artur Grałek

e-mail: artur.gralek@compra.pl

www.compra.pl

Lokalizacja: Cała Polska
Data publikacji: 2024-05-16
Data ważności: 2024-06-13

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych.