O nas

Szanowni Państwo!

Serwis internetowy Plastech.pl jest największą polską branżową platformą biznesowo-informacyjną stworzoną dla przemysłu opakowań i tworzyw sztucznych.

plastech

Cieszymy się, że od momentu powstania w 2002 roku udało nam się stać integralną częścią polskiego biznesu. Osiągnęliśmy pozycję nie tylko ważnego branżowego medium, ale też - co w przypadku każdego przedsięwzięcia biznesowego i medialnego jest wartością podstawową - zaufanie odbiorców, czyli Państwa.

Mamy olbrzymią świadomość z odpowiedzialności wynikającej z faktu, że Plastech.pl stał się głównym polskim wortalem biznesowym, skupiającym społeczność z branży. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by autorytet zbudowany na Państwa zaufaniu był widoczny we wszystkich naszych działaniach i na wszystkich naszych stronach.

Fakt, że wraz z rozwojem wortalu zmienia się także charakter prac nad nim, nie zmienia podstawowej koncepcji Plastech.pl jako bezpłatnego serwisu biznesowego prowadzonego przez specjalistów dla szeroko pojętej branży tworzyw sztucznych i opakowań.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

To dzięki waszej pomocy udaje się nam realizować pomysły, które początkowo wydają się zbyt ambitne lub nierealne.

Paweł Wiśniewski
Paweł Wiśniewski

Reportaże

Forum