Przedstawiciel handlowy/Specjalista ds. handlowych

Maan Andrzej Majchrzak

MAAN Andrzej Majchrzak to firma powstała w 2012 roku, bazująca na ponad trzydziestoletnim doświadczeniu w produkcji i przetwarzaniu tworzyw sztucznych jej założyciela. Na terenie nowoczesnego obiektu zlokalizowanego przy ul. Bernardyńska 1 w Bytomiu, posiada linie produkcyjne do kruszenia, mielenia, mycia, granulacji, compondowania, aglomeracji, separacji oraz proszkowania tworzyw sztucznych.
Dysponuje laboratorium produkcyjnym, pozwalającym na bieżącą kontrolę: dostarczanych surowców, procesu produkcji oraz wyprodukowanych granulatów i proszków.
Tworzymy receptury bazując na tworzywach sztucznych pochodzących z recyklingu oraz oryginalnych produktów.

Wytwarzamy granulaty z przeznaczeniem do wytłaczania, rozdmuchu oraz wtrysku. Specjalizujemy się w produkcji proszków do formowania rotacyjnego (rotomouldingu). Tworzymy mieszanki dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Swoją działalnością MAAN obejmuje obszar Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii. Nasze produkty dostarczane są między innymi do klientów z Polski, Belgii, Czech, Holandii oraz Szwajcarii.

Opis stanowiska:

Głównym obowiązkiem przedstawiciela handlowego jest sprzedaż, analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji.

Do szczegółowych zadań handlowych będzie należało:

  • określenie grupy docelowej potencjalnych nabywców, sporządzanie oraz wdrażanie działań marketingowych oraz ich korygowanie;
  • działania zmierzające do pozyskiwania nowych klientów, w tym prezentację oferty produktu oraz przygotowywanie i przedstawianie umów dla klientów,   negocjację warunków zawieranych transakcji, realizację zamówień klientów i dostawę towaru;
  • budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych i trwałych relacji z istniejącymi klientami firmy;
  • prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi - prowadzenie bazy danych klientów - sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy.
  • Współpraca z kierownikiem produkcji, technologiem oraz działem logistycznym

Wymagania:

  • Znajomość branży tworzyw sztucznych;
  • Doświadczenie zawodowe w branży - minimum 2 lata;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację. Mile widziana znajomość innych języków obcych;
  • Znajomość technik sprzedaży i strategii negocjacyjnych;
  • Umiejętność samodzielnej pracy również pod presją czasu;
  • Zaangażowanie i dynamizm w działaniu
  • Zorientowanie na klienta i wyniki sprzedaży;
  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczne;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Wynagrodzenie  w granicach 6 000 - 7 000 zł / mies. brutto + prowizja

  • Umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Samochód służbowy, laptop i telefon

Chętnych do podjęcia pracy prosimy o przesłanie CV na email: biuro@maan.com.pl

Bytom
Tel. 323886010

Lokalizacja: Cała Polska / Bytom
Data publikacji: 2024-04-26
Data ważności: 2024-05-24

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych.

Reportaże

Forum