Tworzymy e-mailingi, umożliwiające dotarcie do jak najszerszej grupy odbiorców.

Z myślą o jak najlepszym efekcie planowanej przez państwa akcji promocyjnej, a tym samym dbając o zgodność przesyłanej wiadomości z różnymi standardami oprogramowania wykorzystywanego przez użytkowników, Plastech oferuje możliwość darmowego wykonania projektu e-mailingu.

E-mailing wysyłany przez Plastech ma w założeniu pozostać czytelny nawet jeśli elementy grafiki zostałyby zablokowane przez program pocztowy.

Gotowe projekty e-mailingów nadsyłane do Plastech

W przypadku dostarczenia do nas projektu e-mailingu, powinien on obejmować:

  • koncepcję układu graficznego, sugestie oraz preferencje dot. wyglądu i terminu wysyłki,
  • zawierać oddzielnie treść (tekst) oraz elementy graficzne. Projekt dostarczony i wysłany w formie jednego pliku graficznego zostałby zablokowany przez niektóre programy pocztowe co ostatecznie mogłoby znacząco zmniejszyć efektywność.

Zdjęcia oraz inne pliki wykorzystane w e-mailingu przechowujemy na naszym serwerze, aby nie obciążać prywatnych skrzynek naszych odbiorców.

Linki aktywne: mogą być zawarte w e-mailingu, o ile tekst nie jest integralną częścią dostarczonej grafiki (nie stanowi części obrazka).

Specyfikacja mailingu

Maksymalna liczba znaków (łącznie ze spacjami) w tekście* 1800
Maksymalna waga wszystkich zdjęć 3 MB
Maksymalna waga pliku HTML 15 kB

* Na prośbę klienta możemy zwiększyć maksymalną liczbę znaków. W przypadku, gdy liczba ta nie przekroczy 3600 koszt takiego e-mailingu rośnie o 30%. Przy większej liczbie znaków prosimy o kontakt osobisty.