BIG-BAG Zabrudzone
Recykling

22 mar 2017, 18:19 Marcin1988

Witam potrzebuje porady mam duże ilości big bagów są zamoczone , zabrudzone , zapylone. Co mogę z tym zrobić gdzie to sprzedać czy ktoś byłby zainteresowany. Druga sprawa czy to mielić i puścić przez myjkę dynamiczną.

Radomir

3 kwi 2017, 9:21 Argus

Odpowiedzią naszej firmy : Argus Jakub Mejer na pytanie o sposób zagospodarowania zużytych worków BIG BAG jest polecenie linii do recyklingu i mycia folii oraz worków BIG BAG

ZALETY:

Linia przeznaczona do rozdrabniania, mycia, suszenia folii PP/PE,BIG BAG.

Linia umożliwia czyszczenie mocno zabrudzonych, zadrukowanych, naolejonych folii i opakowań, stosowanych przy pakowaniu żywności, w przemyśle, w rolnictwie itp.

Połączenie prostej konstrukcji i wysokiej wydajności przy równoczesnym niskim zużyciu energii oraz doskonałych zdolnościach czyszczących.

Łatwość obsługi i w pełni zautomatyzowana kontrola pracy maszyny.

Opcjonalnie możliwość dalszego przetwórstwa po połączeniu z zagęszczarką lub wytłaczarką.


PRZYKŁADOWA KONFIGURACJA LINII:

-transport odpadów rozdrobnienie na mniejsze frakcje w młynie

-transport do mycia wstępnego

-odseparowanie piasku, ziemi, kamieni itp.

-transport do mycia ostatecznego

-mycie w wannie flotacyjnej

-przekazanie do suszarko-wirówki do suszenia siłą odśrodkową przekazanie do systemu dosuszania

-transport do systemu pakowania w big-bagi.


Firma ARGUS Jakub Mejer posiada wieloletnie doświadczenie w imporcie sprzętu do recyklingu tworzyw sztucznych. Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi, kompetentnymi i zaufanymi producentami maszyn posiadającymi wszelkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia wymagane w Unii Europejskiej. Wszystkie maszyny i instalacje są każdorazowo projektowane i konfigurowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i życzeniami Klienta.


Jako bezpośredni, autoryzowany przedstawiciel firmy PURUI Plastics&Rubber Machinery Co., LTD, oferujemy pełną gamę linii i kompletnych instalacji do recyklingu tworzyw sztucznych.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.


5 kwi 2017, 9:13 Ekomodo

Marcin1988 #(on) napisał:

Witam potrzebuje porady mam duże ilości big bagów są zamoczone , zabrudzone , zapylone. Co mogę z tym zrobić gdzie to sprzedać czy ktoś byłby zainteresowany. Druga sprawa czy to mielić i puścić przez myjkę dynamiczną.


Witam!

A proszę powiedzieć ile tych big bagów Pan ma.Jakie ilości.

Zbyszek Dziewit

EKO-MODOOdpowiedz Nowy temat