Konferencja technologiczna: ITR Industry TechRevolution Mould & Die 2024
Oprogramowanie

Mczepiela
14 maj 2024, 11:43 Mczepiela

Industry TechRevolution Mould&Die 2024 to niezwykłe wydarzenie branżowe dedykowane dla przemysłu tworzyw sztucznych. Wybierz jedno z trzech miastach: Bydgoszcz, Otwock, Jasionka i zobacz oprogramowanie CAD CAM CAE, a także narzędzia w akcji!

Zapisy i więcej informacji pod linkiem:

https://visicadcam.pl/webinary-i-wydarzenia/itr-industry-techrevolution-mould-die-visi/

VISI CAD CAM Zaawansowany system do projektowania i wytwarzania form wtryskowych oraz narzędzi postępowych. Oferuje unikalne połączenie aplikacji, w pełni zintegrowane modelowanie krawędziowe, bryłowe i powierzchniowe, a także programowanie obróbek 2D, 3D i 5-osiowych. Dzięki temu jest wykorzystywane w przemyśle zajmującym się produkcją form wtryskowych i ich wytłaczaniem.


WORKNC służące do programowania obróbki numerycznej (CNC) dla modeli powierzchniowych lub bryłowych w przemyśle form, matryc i narzędzi. Oferuje wiele modułów, które umożliwiają programowanie obróbki na maszynach 2- do 5-osiowych. 


Klaudiarose
10 cze 2024, 15:14 Klaudiarose

Szkoda, że nie widziałam tego wcześniej, bo z ogromną chęcią bym się przejechała na taką konferencję :( Co do CNC , to są różnego rodzaju falowniki które mają zastosowanie w przemyśle CNC. 

Forum