Produkcja taśmy polipropylenowej
Teoria i praktyka

Adept-service
20 mar 2014, 11:28 Adept-service

Informację o możliwości dostawy kompletnej linii do produkcji taśm wiążących z PP podaliśmy w naszej odpowiedzi z dnia 20 marca 2013r.
Teraz dołączam rysunek wymiarowy takiej linii.
Zapraszam do współpracy.

Todarek12
20 sie 2020, 11:25 Todarek12

W tym temacie polecam taśmy polipropylenowe. Nie do zerwania, zabezpieczony w ten sposób produkt na pewno dojedzie szczęśliwie i w całości do celu.

Anna_lagiewka
1 paź 2020, 7:25 Anna_lagiewka

Michalp84 #(on) napisał:
Witam

Potrzebuję informacji na temat produkcji taśmy polipropylenowej, opis procesu produkcji, materiały potrzebne do wytworzenia takiej taśmy oraz jakie linie produkcyjne polecacie. z góry dziękuje za odpowiedź.
rozwiń+

Jeśli byli by Państwo zainteresowani badaniem taśm klejących zachęcam do skorzystania z usług naszego laboratorium badawczego. Laboratorium wyposażone jest w nowoczesną maszynę wytrzymałościową japońskiej firmy Shimadzu Autograph AG-10kNX+  z możliwością prowadzenia badań w zakresie temperaturowym -70°C do 300°C. Wykonujemy badania oznaczenie właściwości adhezyjnych przy oderwaniu, jak również pomiar wytrzymałości na zerwanie i wydłużenia przy zerwaniu. Pomagamy również realizować niestandardowe badania. Zachęcam do zapoznania się z nasza stroną internetową www. nalmat-lab.pl

Anetamagin
14 gru 2020, 12:22 Anetamagin

Dzięki za cenne wskazówki.

Forum