Ustawienia maszyny do produkcji butelek PET
Rozdmuch w formie

Marekzaba31
3 kwi 2013, 20:59 Marekzaba31

Witam wszystkich specjalistów ,szukam osoby która jest ustawiaczem-technikiem maszyny do produkcji butelek PET od kilku lat ale w wielkopolsce a jeszcze lepiej jak z okolic pozania . Szukam kogoś kto może wesprzeć mnie swoją wiedzą w tej dziedzinie (za pomoc przewidziana nagroda ) :b . Mam maszynę nową ale wersja chiny a moja wiedza w tej dziedzinie marna :?

Plastico1
4 kwi 2013, 12:01 Plastico1

Czy to jest maszyna do rozdmuchu preform czy od razu wtrysk z rozdmuchem

Marekzaba31
4 kwi 2013, 16:13 Marekzaba31

z preform

Prazynka78
6 kwi 2013, 17:28 Prazynka78

witam
jeżeli chcesz cokolwiek wiedzieć opisz dokładnie maszynę, koło - pojedyncze formy, rodzaj pieca do rozgrzewania preform, system podawania do form, sposób regulacji rozdmuchu na pulpicie; np. czasy czy radiany, najepsze byłyby zdjęcia maszyny i pulpitu - strony dla grzania, sterowania rozdmuchem, podejrzewam, że jeżeli jest to chiniol to sporo jest uproszczone - mogą być jeszcze termoregulatory PID dla każdej strefy osobno i parę innych "uproszczeń" miałem do czynienia z chińskimi maszynami w innej gałęzi przemysłu i mają z reguły niespotykane u nas rozwiązania. musisz podać szczegóły maszyny, przynajmniej nazwę maszyny i model to spróbuję znaleźć jakieś rozwiązanie. osobno podałem w prywatnej wiadomości maila więc tam możesz przesłać ewentualne zdjęcia. Powinieneś też mieć DTR z maszyny a ona sporo powinna ułatwić. ;)

Anonymous
24 sie 2014, 10:58 *.42.15.1

W razie problemów chętnie pomogę w ustawieniu procesu wydmuchu - posiadam doświadczenie 10-letnie. Jak coś to pisz na priv.