Wirtualna wystawa „Designer Roku 2010 Tomasz Augustyniak”
Branża

Zaprojektuj
4 lip 2011, 15:21 Zaprojektuj

"Designer Roku 2010 Tomasz Augustyniak" to wystawa laureata nagrody specjalnej przyznanej po raz czwarty przez prezesa Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, w ramach 17. edycji konkursu „Dobry Wzór 2010” na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. Tomasz Augustyniak znany jest przede wszystkim jako projektant mebli. Ma na koncie ponad 170 projektów wdrożonych do produkcji, udział w kilkudziesięciu wystawach w Polsce i za granicą oraz kilkanaście nagród w konkursach wzorniczych. Zaprojektowana przez niego kolekcja multisensorycznych mebli dziecięcych „Meee” dla firmy Meble VOX zdobyła nagrodę „Dobry Wzór 2010” w kategorii Sfera domu. Na wystawie prezentujemy projekty Tomasza Augustyniaka wdrożone na rynek przez polskich producentów mebli: Comforty, Mikomax, NOTI, PROFIm oraz Meble VOX.
Wirtualną wystawę można zwiedzać dwiema "ścieżkami": standardową oraz profesjonalną (wybranym obiektom towarzyszy poszerzony opis). Dostępna jest również ścieżka standardowa w języku angielskim.

Zaprojektuj
8 sie 2011, 16:06 Zaprojektuj

Pokonkursowa wystawa „Dobry wzór 2010”.
Chcecie zobaczyć najlepiej zaprojektowanych 69 produktów i dziewięć usług bez wychodzenia z domu? Zobaczcie wirtualną wersję pokonkursowej wystawy "Dobry Wzór 2010" na portalu ZSZ. To trzecia, ale nie ostatnia, wirtualna wystawa do przeklikania na portalu ZSZ. Zapraszamy!

Forum