Własna firma produkcyjna
Biznesplan

Anonymous
28 lis 2018, 18:13 *.64.58.24

Na pewno warto byłoby zainwestować w halę, w której mogłaby być wykonywana produkcja - zgłoś się do firmy Commercecon. Na pewno wzniesie dla Ciebie halę dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości. 

Ekochem2
3 gru 2018, 11:30 Ekochem2

Jeżeli chodzi o zakup maszyn pod regranulację folii zapraszam do mnie.

f.wozniak@ekochem-project.com

25 lat doświadczenia na rynku polskim i zagranicznym.

Oferta Naszego Zakładu Produkcji Maszyn obejmuje projekty, konstrukcje, wykonawstwo maszyn i urządzeń, linii technologicznych oraz systemów sterowania maszynami i liniami produkcyjnymi dla przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych, w tym: kablowego, motoryzacyjnego, medycznego, itp., jak również usługi serwisowe, montażowe oraz uruchomienia linii produkcyjnych.

Rachela

Odpadyrolnicze
28 gru 2018, 17:12 Odpadyrolnicze

Takeme #(on) napisał:

Witam, szukałem takiego poratlu/forum długi czas i w końcu trafiłem :) 

Interesuje mnie założenie działalności gospodarczej, dokładniej produkcja granulatu LDPE, dodam trochę informacji na mój temat. Pracuję jako operator maszyn produkcyjnych a z recyklingiem mam już 3-letnie doświadczenie, przez ten czas nauczyłem się całego procesu technologicznego miałem styczność z LDPE,HDPE,PP,PS poznałem dokładnie wszystkie maszyny w moim zakładzie, zaczynając od młynków, belownic kończąc jako operator granulatora/ wytłaczarki, potrafię naprawić większość usterek mechanicznych, poznałem trochę i uczę się elektroniki, przez trzy lata spędzone w zakładzie wiele różnych usterek przeżyłem i radziłem sobie z ich usuwaniem sam. Mam sposób na sfinansowanie takiej działalności, wiem jakie pozwolenia potrzebuję interesuje mnie tylko sprzedaż granulatu czy na rynku jest problem z pozyskaniem zleceń, większych i mniejszych na początku chciałbym startować tylko z LDPE 


pracownik linii i pstryk biznesmen pełną gębą, tylko skąd te pare mln? pomarzyć dobra rzecz - powodzenia, chętnie sprzedam folię i pp w dobrej cenie, jakość taka, że nikt nie narzeka.

Mariuszklodz
13 sty 2019, 20:11 Mariuszklodz

Wydaje mi się że z 5 lat się spóźniłeś.  Dzisiaj dużo ciężej znaleźć klienta, każdy ma poukładaney rynek 

Akino31
30 sty 2019, 10:00 Akino31

Zgadzam się trochę z @Mariuszklodz. Rynek jest stosunkowo nasycony, wiele firm produkuje również gotowe płyty z tworzyw wszelakich (pierwsze z brzegu: https://www.wotum.pl/plyty-pelne.php ). Warto na początek gruntownie przebadać rynek, sprawdzić konkurencję. Może i znajdziesz swoją niszę, w każdym razie życzę powodzenia :)

Marlenakutko
12 paź 2020, 11:07 Marlenakutko

To ja moze w troche innej sprawie. Jakie jest Wasze podejscie do optymalizacji kosztow dzialania firmy zatrudniajacej wiecej osob?

Adrockowy
13 paź 2020, 11:20 Adrockowy

Marlenakutko #(on) napisał:

To ja moze w troche innej sprawie. Jakie jest Wasze podejscie do optymalizacji kosztow dzialania firmy zatrudniajacej wiecej osob?


czasami warto zatrudnić pracownika/firmę z zewnątrz do wykonania pewnych czynności pomimo, że na pierwszy rzut oka może wydawać się to droższe to ostatecznie lepiej zlecić komuś czy firmie dane zadanie niż zatrudnić osobę która po wykonaniu zadania nie wiadomo kiedy będzie nam potrzebna, a płacić jej trzeba bedzie

Adam80
24 paź 2020, 15:30 Adam80

Marlenakutko #(on) napisał:

To ja moze w troche innej sprawie. Jakie jest Wasze podejscie do optymalizacji kosztow dzialania firmy zatrudniajacej wiecej osob?


Moim zdaniem to bez znaczenia ile osób zatrudniamy, optymalizację kosztów działania firmy trzeba zawsze planować. Oczywiście im większa firma tym proporcjonalnie większe oszczędności i to trzeba mieć na uwadze. Zdaniem wielu specjalistów najlepiej jest zacząć od podstaw, które są dość często pomijane. Fundamentem efektywności naszych pracowników jest odpowiednio zorganizowana ewidencja czasu pracy . Jej brak będzie powodował wiele frustracji, która negatywnie wpłynie także na wizerunek naszej firmy. Najważniejsze to mieć świadomość tego jakie najczęściej błędy są popełniane i zacząć je systematycznie eliminować. Wiele pratycznej wiedzy znajdziesz na tym blogu - https://www.grafikoptymalny.pl/blog/ewidencja-czasu-pracy-sprawdz-czy-robisz-ja-poprawnie/

Torent5
12 sty 2021, 23:15 Torent5

Czesc,


Mam pieniadze, mam zbyt, brakuje mi wiedzy.

Jestem z okolic Kielc.

Chce produkowac na wytłaczarce.


Bardzo prosze o kontakt osoby ktore moga cos od siebie dolozyc.

Mariuszklodz
14 sty 2021, 8:13 Mariuszklodz

Torent5 #(on) napisał:

Czesc,


Mam pieniadze, mam zbyt, brakuje mi wiedzy.

Jestem z okolic Kielc.

Chce produkowac na wytłaczarce.


Bardzo prosze o kontakt osoby ktore moga cos od siebie dolozyc.


Wydaje mi się że teraz to nie pora na ten interes. Jest tego dużo na rynku. Ceny nie stabilne. Pozwolenia masz? 
Odpowiedz Nowy temat

Forum

Jackoos_899

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-09-16

Iebm

Kilka pytań dotyczących procesu wtryskowego i wtryskarek. 2021-09-01

Yellow

Problem z rozbryzgami 2021-07-15

Bentor

Własna firma produkcyjna 2021-06-04

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09