Własna firma produkcyjna
Biznesplan

28 lis 2018, 18:13 Martynuk987

Na pewno warto byłoby zainwestować w halę, w której mogłaby być wykonywana produkcja - zgłoś się do firmy Commercecon. Na pewno wzniesie dla Ciebie halę dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości. 

3 gru 2018, 11:30 Ekochem2

Jeżeli chodzi o zakup maszyn pod regranulację folii zapraszam do mnie.

f.wozniak@ekochem-project.com

25 lat doświadczenia na rynku polskim i zagranicznym.

Oferta Naszego Zakładu Produkcji Maszyn obejmuje projekty, konstrukcje, wykonawstwo maszyn i urządzeń, linii technologicznych oraz systemów sterowania maszynami i liniami produkcyjnymi dla przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych, w tym: kablowego, motoryzacyjnego, medycznego, itp., jak również usługi serwisowe, montażowe oraz uruchomienia linii produkcyjnych.

28 gru 2018, 17:12 Odpadyrolnicze

Takeme #(on) napisał:

Witam, szukałem takiego poratlu/forum długi czas i w końcu trafiłem :) 

Interesuje mnie założenie działalności gospodarczej, dokładniej produkcja granulatu LDPE, dodam trochę informacji na mój temat. Pracuję jako operator maszyn produkcyjnych a z recyklingiem mam już 3-letnie doświadczenie, przez ten czas nauczyłem się całego procesu technologicznego miałem styczność z LDPE,HDPE,PP,PS poznałem dokładnie wszystkie maszyny w moim zakładzie, zaczynając od młynków, belownic kończąc jako operator granulatora/ wytłaczarki, potrafię naprawić większość usterek mechanicznych, poznałem trochę i uczę się elektroniki, przez trzy lata spędzone w zakładzie wiele różnych usterek przeżyłem i radziłem sobie z ich usuwaniem sam. Mam sposób na sfinansowanie takiej działalności, wiem jakie pozwolenia potrzebuję interesuje mnie tylko sprzedaż granulatu czy na rynku jest problem z pozyskaniem zleceń, większych i mniejszych na początku chciałbym startować tylko z LDPE 


pracownik linii i pstryk biznesmen pełną gębą, tylko skąd te pare mln? pomarzyć dobra rzecz - powodzenia, chętnie sprzedam folię i pp w dobrej cenie, jakość taka, że nikt nie narzeka.

Radmir

13 sty 2019, 20:11 Mariuszklodz

Wydaje mi się że z 5 lat się spóźniłeś.  Dzisiaj dużo ciężej znaleźć klienta, każdy ma poukładaney rynek 

30 sty 2019, 10:00 Akino31

Zgadzam się trochę z @Mariuszklodz. Rynek jest stosunkowo nasycony, wiele firm produkuje również gotowe płyty z tworzyw wszelakich (pierwsze z brzegu: https://www.wotum.pl/plyty-pelne.php ). Warto na początek gruntownie przebadać rynek, sprawdzić konkurencję. Może i znajdziesz swoją niszę, w każdym razie życzę powodzenia :)Odpowiedz Nowy temat

Forum

Piotr300860

Opłacalność przewijania folii stretch 2020-07-31

Rsikorski

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-07-03

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14