Zrób prosty test . Zmiel trochę detali - np tych ze smugami i wtryśnij ten przemiał . Jezeli będzie ok , to masz prostą odpowiedź - surowiec należy regranulować z barwnikiem .
ślimak Barierowy, ślimak Typu Turbo
Wtryskiwanie
Ale On nic nie napisal ze barwnik jest na bazie PE !
Napisal ze jest z Bydgoszczy !!

Napisal ze jest z Bydgoszczy !!
Owszem geniuszem nie jestem bo nikt nim nie jest
Lubie jesli ktos zadaje pytania precyzyjne --lubie znac podstawowe dane --_przemial orginal--podanie typu org i wszystkie dane co do przetworstwa --inaczej bede sie smial !!Kumasz ?
Oczywiście informacja o nośniku jest istotna , ale podejrzewam ze jest to LLDPE , LDPE albo EVA . Jezeli nie są to barwniki tzw. perłowe ( srebro , złoto etc ) i masz takie problemy to napisałem że wtrysk przemiału z barwnikiem wszystko wyjaśni . Kolega się nie odzywa , więc możemy sobie gdybac
Temat stary - ale może się to jakiemuś nowicjuszowi przydać: osoba zakładająca ten Temat nie podała istotnej informacji na temat ustawienia temperatur na poszczególnych strefach cylindra. Jest to o tyle ważne, że przy ślimakach barierowych ustawia się ją inaczej niż przy zwykłych ślimakach trzystrefowych.