Specjalista ds. sprzedaży internetowej z językiem angielskim

Top Oferta Praca i oferty pracy na www.plastech.pl

Plastech

Serwis internetowy Plastech.pl uruchomiony w 2002 roku jest największą polską branżową platformą biznesowo-informacyjną stworzoną dla przemysłu opakowań i tworzyw sztucznych. Oprócz portalu internetowego wydajemy czasopismo branżowe Plast Echo. Dzięki połączeniu medium internetowego z tradycyjnym czasopismem jesteśmy w stanie zaoferować firmom niezwykle skuteczne narzędzia marketingowe, umożliwiające dotarcie do uczestników rynku i nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.

Zadania:

  • Sprzedaż i realizacja usług oferowanych przez wortal
  • Stały kontakt z klientami oraz dbanie o najwyższy standard ich obsługi
  • Komunikacja z partnerami w kraju i zagranicą
  • Publikacja treści online i praca nad rozwojem wortalu

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku handlowym, marketing online B2B
  • Umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację mailową oraz telefoniczną z klientami
  • Znajomość mediów społecznościowych / trendów internetowych
  • Gotowość do udziału w targach i spotkaniach branżowych
  • Biegła znajomość obsługi programów komputerowych, biegłe poruszanie się w internecie
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz umiejętność organizacji własnej pracy

Dodatkowym atutami będą:

  • Znajomość HTML, publikowanie w Internecie, doświadczenie w obsłudze systemów CMS
  • Znajomość branży tworzyw sztucznych
  • Znajomość programów do edycji zdjęć

Oferujemy:

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

pw@plastech.pl
Tel. +48 56 622 90 37

www.plastech.pl
Lokalizacja: Toruń
Data publikacji: 2020-08-19
Data ważności: do wygaśnięcia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)

Reportaże

Forum

Karol83

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-02-28

Alphaplast

Zatykanie systemów gorących kanałów. 2021-02-16

Mariuszklodz

Własna firma produkcyjna 2021-01-14

Erni43l

Poszukiwany/poszukiwana: osoba z wiedzą o recyklingu PET 2021-01-13

Piotrekente

Czas cyklu 2021-01-01