3DGence Sp. z o.o.

Druk 3D, przemysłowy druk 3D, prototypowanie, drukarki 3D, technologia addytywna.

3DGence Sp. z o.o.
 
Dane kontaktowe:
ul. Graniczna 66
Polska, 44-178 Przyszowice

Opis działalności

Koncentrujemy się na codziennych wyzwaniach naszych klientów.

W 2014 roku zapoczątkowaliśmy wizję i zobowiązaliśmy się do tworzenia najbardziej wszechstronnych i efektywnych kosztowo rozwiązań przemysłowego druku 3D, które będą wspierać i optymalizować cykl pracy naszych klientów. Dzięki siedzibom w Ameryce, Europie oraz naszym partnerom na całym świecie, zapewniamy globalny zasięg i usługi dla naszych klientów na całym świecie.
 

Partner, któremu możesz zaufać

W codziennej pracy dążymy do zapewnienia klientom najlepszych technologicznie, przemysłowych i niezawodnych produktów i usług.
 

Tworzymy naszą technologię

Drukarki 3D z linii INDUSTRY produkowane są w naszych zakładach produkcyjnych. Zespół doświadczonych inżynierów koncentruje się na opracowywaniu najlepszych rozwiązań, które umożliwiają produkcję części końcowych, funkcjonalnych prototypów i metalowych części zamiennych w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych materiałów dostępnych obecnie na rynku.

aj4a3428
 

Bezkonkurencyjne rezultaty

W oparciu o wysoki poziom wiedzy branżowej, ekosystem 3DGence został stworzony w celu zapewnienia najlepszych rezultatów, pozwalając klientom na rozwój ich unikalnego cyklu pracy i zwiększenie możliwości prototypowania oraz wydajności produkcji. Tworzona przez nas technologia druku 3D ma wspierać rozwój poszczególnych etapów linii produkcyjnej klienta.
Z produktami w ekosystemie 3DGenceprzejście od szybkiego prototypowania do szybkiej produkcji jest już tylko formalnością.
 

Partner technologiczny

Naszym celem jest niezwłoczne reagowanie na wyzwania naszych klientów, ich pytania i prośby. Zespół Supportu jest stale gotowy do znajdowania kompleksowych rozwiązań problemów technicznych. Centrum Szybkiego Prototypowania świadczy efektywne usługi druku3D na żądanie. Nasi inżynierowie druku 3D są zdeterminowani w poszukiwaniu rozwiązań, które można wdrożyć w firmach klientów.

aj4a0326