5Jobs

5Jobs

Rekrutacje Branżowe – druk, design, POS, opakowania i tworzywa sztuczne oferuje wyspecjalizowane branżowo usługi rekrutacyjne; headhunting; executive search, praca


Dane kontaktowe:

ul. Skrytka Pocztowa 134
Polska, 87-100 Toruń


Opis działalności

oferty pracy5JOBS Rekrutacje Branżowe – DRUK, DESIGN, POS, OPAKOWANIA i TWORZYWA SZTUCZNE oferuje wyspecjalizowane branżowo usługi rekrutacyjne.

DZIAŁAMY ELASTYCZNIE, KONKRETNIE, SKUTECZNIE I SZYBKO.

5JOBS Rekrutacje Branżowe działa na terenie Polski, Niemiec i Rosji, w Europie centralnej i wschodniej, krajach Beneluxu, Wielkiej Brytanii oraz Skandynawii.

PRACODAWCOM oferujemy:

Naszą podstawową usługą jest rekrutacja branżowa oparta na intensywnej identyfikacji bezpośredniej uzupełnionej przez kandydatury z własnej bazy danych, networking oraz poszukiwania medialne. Poszukujemy i rekrutujemy profesjonalistów na stanowiska różnego szczebla - od top managementu, poprzez stanowiska menedżerskie, handlowe oraz specjalistyczne, do asystenckich i wysoko wykwalifikowanych produkcyjnych. Sprawny headhunting i proces doboru wspierany przez psychologów zapewniają wybór właściwych osób. Nasz obszar działania to branże: tworzyw sztucznych, viscom, opakowaniowa, poligraficzna, POS, celulozowo-papiernicza, chemiczna i gumowa, oraz recykling. Zapewniamy ciągłość zatrudnienia monitorując początkowy okres pracy rekomendowanych kandydatów oraz zawsze udzielając gwarancji. Realizujemy również projekty rekrutacji poufnych wymagające szczególnej ostrożności i poufności, jak np. w zakresie zmian kadry menedżerskiej. Dążymy do zapewnienia naszym klientom bezpieczeństwa kadrowego.

3p people

Dla KANDYDATÓW:

Branżowy rejestr kandydatów 5JOBS Rekrutacje Branżowe – DRUK, DESIGN, POS, PACKAGING i TWORZYWA SZTUCZNE jest aktualizowany na bieżąco. Wszystkim osobom, które chcą współpracować z nami w zakresie rozwoju i kontynuacji ich kariery zawodowej gwarantujemy dyskrecję i poufność. Zapewniamy indywidualne podejście. Ze względu na oczekiwania naszych Klientów swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do Kandydatów posiadających co najmniej 2-3 letnie branżowe doświadczenie zawodowe na danym stanowisku pracy. Częstym uzupełnieniem oczekiwań naszych Zleceniodawców jest znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego. Oczekujemy również zgłoszeń absolwentów bez doświadczenia zawodowego posiadających wykształcenie w zakresie branż 5JOBS Rekrutacje Branżowe. Zgłoszenia kandydatur (CV) na adres: praca@5jobs.pl


Wiadomości

Kategorie

1. Usługi » Inne » Usługi konsultingowe