ACSE Sp. z o.o.

Regulatory temperatury do wtryskarek, regulatory do wytłaczarek, rejestratory temperatury, czujniki temperatury (termopary), przetworniki wilgotności, przetworniki temperatury,

 
Dane kontaktowe:
ul. Pachońskiego 2A
Polska, 31-223 Kraków

Opis działalności


ACSE Sp. z o.o. produkuje różnego rodzaju czujniki temperatury i termopary (do wtryskarek i wytłaczarek). Są to różnego rodzaju rezystancyjne czujniki temperatury (RTD:Pt100, Pt500, Pt1000) oraz czujniki termoelektryczne (termopary typu: K, J, N, S, R, B).

Ponadto firma ACSE Sp. z o.o. zajmuje się kompletacją oraz sprzedażą aparatury kontrolno-pomiarowej i urządzeń automatyki. Są to urządzenia głównie do pomiaru, kontroli, sterowania regulacji, monitoringu i rejestracji temperatury, wilgotności, ciśnienia, poziomu, różnicy ciśnień, pH, przewodności, przepływu i innych wielkości fizycznych.

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim: regulatory temperatury do wtryskarek, termoregulatory do wytłaczarek, wskaźniki i mierniki temperatury, rejestratory temperatury z zapisem papierowym, elektroniczne rejestratory z ekranem dotykowym (wideograficzne), czujniki temperatury (do wtryskarek i wytłaczarek), termopary, przetworniki temperatury i wilgotności, itp.

Oferujemy pełną gamę aparatury kontrolno-pomiarowej wraz z doradztwem technicznym, handlowym i serwisem oferowanych urządzeń. Współpracujemy z renomowanymi krajowymi i zagranicznymi producentami urządzeń oraz aparatury kontrolno-pomiarowej.

Oferowane przez nas urządzenia znajdują zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu, laboratoriach, budynkach użyteczności publicznej, szklarniach i gospodarstwach rolniczych m.in. w: energetyce, ciepłownictwie, przemyśle metalurgicznym (hutniczym), przemyśle maszynowym, przemyśle motoryzacyjnym, przemyśle chemicznym, przetwórstwie tworzyw, przemyśle spożywczym, przemyśle farmaceutyczny i itp.


Zobacz nasze czujniki i regulatory temperatury do wytłaczarek i wtryskarek na naszej stronie www, pod adresem https://acse.pl.