ADpak

producent worki foliowe folia hdpe ldpe pa/pe


Dane kontaktowe:

ul. Leśna 10
Polska, 84-200 Wejherowo


Opis działalności

W ofercie posiadamy worki foliowe HDPE, LDPE, PA/PE, PET/PE, folie laminaty do zgrzewu, folie stretch, reklamówki foliowe, folie rolowe do termoformowania oraz wiele innych asortymentów z dziedziny pakowania dla przemysłu. Oferujemy worki zarówno do kontaktu z żywnością jak i przemysłowe.

Wykonujemy popularne worki metalizowane do makreli ze złotym spodem, do łososia wędzonego, do wędlin pakowanych VACUUM. Spektrum zastosowań jest niemal nieograniczone.

Wykonujemy worki HDPE, LDPE, PA/PE oraz PET/PE w wielu różnych grubościach i kolorach folii. Jeśli poszukujecie spersonalizowanego opakowania z nadrukiem, to również nie problem. Wykonujemy zarówno proste nadruki jednokolorowe jak i nadruki międzywarstwowe.

Nasze worki cechuje wytrzymałość, dobra jakość i niska cena. Grubość worków, rękawów czy innych folii rolowych dostosujemy do Państwa potrzeb i ten parametr utrzymujemy! Znamy potrzeby zakładów produkcyjnych z branży spożywczej - jeśli nie znacie Państwo specyfikacji danego produktu oraz nie jesteście w stanie określić jakiego produktu potrzebujecie prosimy pytać. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego materiału, grubości czy wielkości worka.