AJL-System Integrator Systemów Automatyki Siemens Simatic

Integracja systemów automatyki - sterowanie i wizualizacja

 
Dane kontaktowe:
ul. Mickiewicza 29
Polska, 40-085 Katowice

Opis działalności

AJL-System to spółka inżynierska specjalizująca się w projektowaniu, programowaniu i serwisowaniu układów automatyki opartych o programowalne sterowniki PLC firmy Siemens. Jako integrator systemów automatyki firma dysponuje szeroką wiedzą i bogatym doświadczeniem w zakresie systemów sterowania procesami przemysłowymi. Tworzymy aplikacje dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
AJL-System oferuje projektowanie, programowanie, wdrożenie i integrację systemów sterowania w oparciu o systemy firmy Siemens. W zakres naszej działalności wchodzi: programowanie sterowników PLC, wizualizacja procesów, serwis. Stosowane przez nas produkty i technologie to Simatic S5 i Simatic S7, PCS7, WinCC. ProTool, InTouch, Profibus, Profinet, Step5 i Step7. Wykonujemy także modernizacje starego systemu sterowania Simatic S5 do systemu Simatic S7.
AJL-System.pl posiada sprawdzone rozwiązania dopasowane do specyfiki różnych branż przemysłu, m.in. motoryzacyjnego, spożywczego, chemicznego, cementowego, przetwórczego i in.