Logo ALKAZ Plastics

ALKAZ Plastics

Producent form wtryskowych i detali z tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Żelazna 8
Polska, 10-419 OlsztynPRODUKCJA FORM WTRYSKOWYCH

ALKAZ plastics to przede wszystkim najwyższa jakość serwisu oraz produkowanych form i detali. Fachowa obsługa klienta, elastyczność, terminowość oraz jakość – to dla nas podstawy udanej realizacji projektu. Nowocześnie wyposażone biuro projektowe i narzędziownia gwarantują możliwość realizacji każdego projektu zarówno standardowego jak i nietypowego. Zaprojektujemy i wytworzymy formę wtryskową do przetwórstwa tworzyw sztucznych według dokumentacji własnej lub powierzonej. Dodatkowo zapewniamy fachowe serwisowanie powierzonych nam narzędzi.

wtryskiwanie tworzyw

PRODUKCJA DETALI Z TWORZYW SZTUCZNYCH

Nasze produkty spełniają najwyższe wymagania wizualne i techniczne. W realizacji zleceń wykorzystujemy zarówno formy powierzone, jak i wykonane przez ALKAZ plastics na podstawie przedstawionych przez Klienta wytycznych. Wykonujemy wyroby z tworzyw sztucznych praktycznie o każdym przeznaczeniu i niemal dowolnym stopniu skomplikowania. Nasz zakład pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w systemie trójzmianowym. Zasadniczym elementem każdego procesu odbywającego się w ALKAZ Plastics i każdego wytwarzanego tu produktu jest kontrola jakości wg ISO 9001:2008. Nasz zakład dostosowany jest zarówno do produkcji małych partii detali, jak również do masowej produkcji elementów z tworzyw sztucznych.

produkcja detali z tworzyw

WSPARCIE ROZWOJU PRODUKTU

Klientom oferujemy kompleksowe rozwiązani począwszy od projektu, poprzez budowę form wtryskowych, aż po seryjną produkcję detali z tworzywa sztucznego. Kierujemy się koncepcją nastawioną na uzyskanie najwyższej jakości procesu produkcyjnego oraz końcowego produktu. Nieustannie pracujemy nad optymalizacyjną procesów, aby móc zagwarantować naszym Klientom wysoką jakość wykonania, terminowość oraz przystępną cenę.

Galeria zdjęć