AMB Technic

Systemy dozujące, aktywacja powierzchni, zalewanie elektroniki, utwardzanie

 
Dane kontaktowe:
ul. Zakładowa 15
Polska, 62-600 Koło

Opis działalności

AMB Technic od 25 lat specjalizuje się w technologiach precyzyjnego i powtarzalnego dozowania cieczy różnego typu jak jedno- i dwuskładnikowe płyny montażowe. W szczególności zajmujemy się dozowaniem płynów takich jak kleje, uszczelniacze, pasty lutownicze, smary, oleje czy powłoki antykorozyjne.
Poza dozowaniem AMB Technic zajmuje się aktywacją powierzchni plazmą atmosferyczną oraz utwardzaniem materiału. Połączenie tych trzech dziedzin pozwala na skuteczniejsze wdrożenie systemu dozowania i dogłębną pomoc Klientowi w zastosowaniu odpowiedniego procesu. Podczas konsultacji procesowych przedstawiamy najbardziej optymalne i wydajne rozwiązania dla Klienta.

Dostarczane przez AMB Technic systemy dozujące wykorzystywane są w wielu firmach działających na polskim rynku przemysłowym między innymi w: motoryzacji, elektronice, lotnictwie, transporcie (kolej i autobusy), militariach, produkcji AGD, urządzeniach i komponentach medycznych, branży kosmetycznej, meblowej i spożywczej.
Wypracowaliśmy wyselekcjonowane portfolio Dostawców, z którymi współpracujemy na wielu płaszczyznach. Ważna jest dla nas jakość oferowanych przez AMB Technic produktów, urządzeń i rozwiązań w zakresie technologii dozowania.

Aby osiągać zdefiniowane wspólnie z Klientami rezultaty, w AMB Technic korzystamy z zasobów laboratorium demonstracyjnego. To w nim prezentowane są możliwości oferowanych urządzeń oraz opracowywane i doskonalone razem z Klientami parametry procesu dozowania, jeszcze przed dokonaniem zakupu. Dzięki temu Klienci mają możliwość sprawdzenia proponowanych urządzeń i procesów w warunkach, w jakich będą pracowały, oraz wyeliminowane błędów procesu na etapie jego projektowania.


Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości

Galeria zdjęć