APX Technologie Sp. z o.o.

Obrabiarki CNC i urządzenia technologiczne dla przemysłu maszynowego i przetwórstwa tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Centralna 27
Polska, 05-816 Opacz-Kolonia


Opis działalności

Firma APX Technologie Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 1991 roku. Zajmujemy się importem i serwisem urządzeń technologicznych (głównie obrabiarek skrawających CNC do metali) z krajów Dalekiego Wschodu - Tajwanu i Japonii. Ideą naszej działalności było i jest dostarczenie polskim producentom z przemysłu maszynowego bogatej i taniej oferty urządzeń technologicznych. Oferujemy szeroki zakres frezarek, tokarek, elektrodrążarek, szlifierek, systemów automatyzacji itd. Realizujemy też zamówienia specjalne, to znaczy wyszukiwanie na życzenie urządzeń specjalistycznych z bogatej oferty przemysłu maszynowego.

W naszej ofercie znajdują się:

-Centra tokarskie CNC (Automatyczne tokarki wzdłużne typu "Swiss", tokarki wieloosiowe CNC, tokarki pionowe, tokarki poziome, tokarki specjalizowane)

- Centra frezarskie CNC (Wielkogabarytowe centra frezarskie CNC, 5-osiowe frezarki CNC, bramowe frezarki CNC, 5-stronne frezarki CNC, pionowe i poziome frezarki CNC)

- Szlifierki (Szlifierki do płaszczyzn CNC, szlifierki konwencjonalne)

- Obrabiarki elektroerozyjne

- Systemy automatyzacji (robotyzacje, paletyzacje, magazynowanie)

W naszym zakładzie gdzie produkujemy oprzyrządowanie do obrabiarek, świadczymy również usługi kooperacyjne.

Jakość produkcji Zakładu potwierdzona jest wdrożonymi Certyfikatami Systemu Zarządzania Jakością firmy, wg norm: PN-EN ISO 9001 oraz normą „Lotnictwo i Kosmonautyka” AS 9100/EN9100.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktów z naszą firmą w celu znalezienia wartych swojej ceny, profesjonalnych obrabiarek i urządzeń technologicznych!


Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium

Galeria zdjęć