Abiplast

Produkcja elementów z tworzyw sztucznych na potrzeby kooperacyjne: zaślepki, uchwyty, maskownice, nakładki, kapturki


Dane kontaktowe:

ul. Piątkowisko 2
Polska, 95-200 Pabianice


Opis działalności

Szanowni Państwo,

pragnę przedstawić naszą ofertę mogącą stać się zalążkiem do potencjalnej współpracy pomiędzy naszymi Firmami. Działalność firmy ABIPLAST z siedzibą w Pabianicach, została uplasowana w branży znanej jako „Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych”. Bazując na wieloletnim doświadczeniu zawodowym nabytym w powyższej branży prowadzimy działalność różnego rodzaju tworzyw sztucznych.

Działalność naszego przedsiębiorstwa została skoncentrowana na trzech głównych Filarach aktywności.
Pierwszą z nich to działalność wytwórcza, efektem, której są różnorakie produkty i półprodukty dystrybuowane bezpośrednio do
odbiorców z otoczenia zewnętrznego naszej firmy.

Drugim, lecz równie istotnym filarem jest działalność kooperacyjna polegająca na wytwarzaniu elementów z tworzyw sztucznych na potrzeby konkretnych firm kooperacyjnych.

Trzecim, są usługi narzędziowe. Bardzo bogaty i nowoczesny park maszynowy pozwala nam na wykonywanie precyzyjnych narzędzi typu formy wtryskowe, wykrojniki, tłoczniki etc, etc... Dzięki tak wyposażonemu parkowi maszynowemu, wykonujemy elektrody grafitowe, miedziane oraz mamy możliwość frezowania "na gotowo" w bardzo twardych stalach (55-62 HRC).

Zapraszamy do współpracy