Ad Moto

Mikrofiltracja oleju, filtracja oleju hydraulicznego, usuwanie wody z oleju, czyszczenie ukladu hydraulicznego, filtry bocznikowe, bypass, filtracja po awarii, filtracja oleju turbinowego i przekladniowego, serwis olejowy


Dane kontaktowe:

ul. Załęska 5
Polska, 40-572 KatowiceFirma Ad Moto zajmuje się profesjonalnymi usługami dla przemysłu w zakresie mikrofiltracji oleju, oczyszczania układu z wody i zanieczyszczeń stałych, montażu filtrów by-pass oraz mikrofiltracji oleju hydraulicznego w beczkach.

W ramach prowadzonej działalności oferujemy do sprzedaży lub wynajmu agregaty filtrujące o różnej wydajności oraz zastosowaniu. Zajmujemy się także budowaniem agregatów pod specjalne zamówienia. Jesteśmy dystrybutorem urządzeń filmy Triple-r a także produkowanych przez nich filtrów RRR.

Montujemy na wtryskarkach filtry bypass z wkładami głębokiego oczyszczania które utrzymują układ w odpowiedniej czystości.

Swoim klientom proponujemy pomiary czystości na miejscu przy użyciu laserowego licznika cząstek oraz badania w certyfikowanym laboratorium.

Nasz mobilny serwis olejowy zapewni Państwu profesjonalną usługę mikrofiltracji oraz pomoc w doborze i wymianie filtrów hydraulicznych.