Biznes Start

Adtech s.c.

Certyfikowany dystrybutor (VAD) Datamax-O'Neil


Dane kontaktowe:

ul. Kowalska 72
51-424 Wrocław, Polska


Firma Adtech powstała w 2004 roku w formie spółki cywilnej i w takiej formie funkcjonuje do dnia dzisiejszego. Od samego początku działalności zajmowaliśmy się tematyką rozwiązań mobilnych dla firm i przedsiębiorstw. Bardzo dobra współpraca z amerykańską firmą Extech Corporation zaowocowała uzyskaniem statusu Master Distributor – najwyższego rangą dystrybutora w strukturze dystrybucyjnej firmy Extech. Jako ekskluzywny reprezentant producenta wprowadzaliśmy na rynek polski przenośne drukarki firmy Extech zarówno termiczne jak i igłowe.

Nasza intensywna i ciężka praca pozwoliła na osiągnięcie bardzo dobrych wyników finansowych, ciągły wzrost ilości partnerów handlowych i sprzedaży. Jako autoryzowany i certyfikowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny szybko uzyskaliśmy zaufanie klientów dokonując napraw fachowo i rzetelnie – w większości przypadków w przeciągu jednego dnia roboczego.

Na przełomie 2009/2010 Data System Division będąca częścią firmy Extech odpowiedzialną za projektowanie, montaż i sprzedaż drukarek przenośnych weszła w skład korporacji Datamax-O′Neil. W nowo powstałej strukturze firma Adtech uzyskała status dystrybutora Valued Added Distributor (VAD). Połączenie firm Extech i Datamax-O′Neil znacząco zwiększyło portfolio dostępnych produktów. Obecnie w naszej ofercie znajdują się drukarki przenośne zarówno termiczne jak i igłowe, drukarki stacjonarne,
a także materiały eksploatacyjne. Jako dystrybutor i serwisant stale utrzymujemy magazyn kompletnych urządzeń, a także części zamiennych.

Jeżeli szukają Państwo uczciwego, odpowiedzialnego i profesjonalnego partnera handlowego, zapraszamy do współpracy.