Agremo Sp. z o.o.

Silosy do magazynowania granulatów tworzyw sztucznych, przenośniki mechaniczne, zbiorniki ekspedycyjne i buforowe, systemy transportu pneumatycznego, układy sterowania, automatyki i kontroli procesów

Agremo Sp. z o.o.

ul. Parkowa 7
49-318 Skarbimierz Osiedle
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Firma Agremo, to od ponad ćwierćwiecza ceniony dostawca technologii w zakresie urządzeń do magazynowania i transportu granulatów tworzyw sztucznych. Głównie w oparciu o własne produkty kompletuje magazyny, oraz ścieżki transportu mechanicznego i pneumatycznego. To polska firma, z polskim kapitałem. Wyposażona w najwyższej jakości park maszynowy, nowoczesne systemy planowania, zarządzania, oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę dostarcza dla swych klientów wysokiej jakości, funkcjonalne i trwałe urządzenia. Dzięki współpracy z uznanymi uczelniami i instytucjami, oraz aktywnej działalności komórki badawczo-rozwojowej typoszereg produktów jest ciągle modernizowany i unowocześniany. Indywidualnie opracowane procedury w zakresie produkcji i kontroli jakości pomagają w uzyskaniu europejskich standardów.

W ofercie Agremo znajdziemy:
  • silosy z lejem zsypowym do magazynowania granulatów tworzyw sztucznych,
  • przenośniki mechaniczne poziome i pionowe,
  • zbiorniki ekspedycyjne i buforowe,
  • systemy transportu pneumatycznego,
  • układy sterowania, automatyki i kontroli procesów.

Ponad tysiąc obiektów zmodernizowanych i wybudowanych w kraju i zagranicą, między innymi w Rosji, Czechach, Szwecji, Kazachstanie, Litwie, czy Łotwie potwierdza, że model biznesowy firmy jest słuszny, a oferowane produkty i rozwiązania technologiczne wysoko cenione i potrzebne.