Air-Com Pneumatyka-Automatyka Sp. z o. o. sp. k.

Dostawca pneumatyki z najszerszą ofertą w Polsce. Serwis sprężarek. Budowa instalacji pneumatycznych. Produkcja siłowników pneumatycznych w 24 h.

Air-Com Pneumatyka-Automatyka Sp. z o. o. sp. k.

ul. Wrocławska 44
55-095 Długołęka k/Wrocławia
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności


Wspieramy firmy i przedsiębiorstwa z różnych gałęzi przemysłu.

Jesteśmy dystrybutorem produktów z pneumatyki z najszerszą ofertą na polskim rynku liczącą ponad 1 000 000 rozwiązań.

Oferujemy usługi.
Produkujemy siłowniki pneumatyczne w 24 h oraz budujemy kompleksowe instalacje pneumatyczne. Sprzedajemy i serwisujemy sprężarki różnego typu. Od 2004 roku wspieramy przedsiębiorstwa z różnych gałęzi przemysłu.
Mamy platformę sprzedaży online.
W 2017 roku pod adresem https://air-com.pl/ uruchomiliśmy sklep internetowy dla firm.
Wachlarz dostępnych rozwiązań
Oferujemy produkty wielu renomowanych producentów zgrupowane w ponad 40 kategoriach: FESTO, Aventics, SMC, Donaldson, Airtec, Walther Pilot, Atlas Copco, Airpol, Norres, Abac, Aircom System, Mavel, Loctite, Norgreen, Gedora, Geberit, Rectus, Cejn, ACE, CS Instruments

Jesteśmy obecni w całej Polsce
Nasz zespół liczy ponad 50 osób oraz posiadamy 3 oddziały stacjonarne. W każdym regionie mamy swoich regionalnych przedstawicieli, które wspierają naszych klientów w zakresie doboru komponentów z pneumatyki i automatyki.
Szkolimy i dzielimy się ekspercką wiedzą
Znamy produkty, które sprzedajemy, a realizując usługi wiemy jak je prawidłowo wdrażać.  W naszym szeregach znajdują się inżynierowie i eksperci produktu. Dlatego uruchomiliśmy Bazę Wiedzy, w której w przystępny sposób opisujemy nasze realizacje, produkty i rozwiązania skupione wokół pneumatyki. Sprawdź!

Zobacz krótki film o nas