Amnon Polska Sp. z o.o.

Przetwórstwo tworzyw sztucznych, produkcja wyrobów z laminatów poliestrowo-szklanych budowa aquaparków i zjeżdżalni wodnych


Dane kontaktowe:

ul. Al. Korfantego 2.
Polska, 40-004 Katowice


Opis działalności

Firma Amnon Polska Sp. z o.o. zajmuje się wykonywaniem zjeżdżalni i atrakcji wodnych od 2001 roku. W chwili obecnej zyskaliśmy wysoką pozycję na rynku węgierskim, gdzie do tej pory wybudowaliśmy ok. 70 zjeżdżalni i 40 zabawek atrakcji wodnych. Jesteśmy uczestnikami powstawania wielu kąpielisk, już na etapie doradztwa i projektowania.
Amnon Polska sp. z o.o. ubiega się o zaznaczenie swojej obecności na rynku ruchu turystycznego. Nasze szerokie kontakty, zaufani partnerzy zagraniczni oraz zakres wiedzy fachowej pozwalają na to, aby nasze przedsiębiorstwo mogło wziąć udział kompleksowym wykonywaniu prac: od zaprojektowania parku wodnego poprzez jego realizację i prace konserwatorskie. Jakość naszych produktów jest najwyższej klasy: żywica poliestrowa wzmocniona włóknem szklanym, powierzchnia z połyskiem, połączenia elementów są homogeniczne, gładkie bez krawędzi i szpar, wyrób odporny jest na działanie promieni ultrafioletowych, śniegu i słonej wody jak również odpowiada przepisom EN 1069-1-2.
Mamy nadzieję, że Amnon Polska jako projektant i wykonawca będzie miał coraz większy udział w zaspokojeniu potrzeb rozrywki i przyczyni się do zaspokajania potrzeb gości i właścicieli kąpielisk.

Kategorie

1. Wyroby » Wyroby budowlane