Ampacet Polska Sp. z o.o.

Masterbatche, koncentraty barwiące, tworzywa sztuczne

Ampacet Polska Sp. z o.o.
 
Dane kontaktowe:
ul. Matuszewska 14
Polska, 03-876 Warszawa

Opis działalności

Dysponując 24 zakładami produkcyjnymi zlokalizowanymi w 17 krajach na całym świecie, Ampacet Corporation, założony Nowym Jorku w 1937 roku i obecny w Europie od 1986 roku w  jest globalnym liderem w dziedzinie produkcji  masterbatch’y.

ampacet

Masterbatch’e  Ampaceta są stosowane w prawie każdym procesie polimerowym, plastycznym, w prawie każdej aplikacji. Bogata oferta masterbatch’y  firmy Ampacet obejmuje pełen zakres produktów, począwszy od najwyższej jakości białych i czarnych koncentratów barwiących po wyroby efektywne cenowo, a także uniwersalne i zaawansowane rozwiązania technicznie dla dodatków. Od wykończenia satynowego i perłowego, po efekt metaliczny i pastelowy, Ampacet korzysta również z szerokiej palety pigmentów, aby zapewnić jak najbardziej unikalny wybór kolorów i efektów specjalnych.

Firma dąży do osiągnięcia zrównoważonego wzrostu i rentowności poprzez projektowanie innowacyjnych i opłacalnych rozwiązań w celu uatrakcyjnienia efektu wizualnego, podniesienia funkcjonalności i zapewnienia maksymalnej wydajności.

new-our-business-photo-2020

Ampacet posiada 7 zakładów produkcyjnych w Europie, a jeden z nich znajduje się w Warszawie. Polski zakład zapewnia krajową obecność w regionie i oferuje klientom profesjonalne wsparcie techniczne i analityczne, obejmujące usługę szybkiego doboru kolorów oraz terminowe i elastyczne dostawy.

Ekspertyza techniczna pracowników Ampacet, najnowocześniejsze laboratoria doboru kolorów i zaawansowany prototypowy sprzęt do formowania folii i tworzyw,  gwarantują  doskonałe dopasowanie koloru, odpowiadające wymaganiom klienta.


Wiadomości

Galeria zdjęć