Anama sp. z o.o.

Kredyt dla firm, leasing na oświadczenie, faktoring dla firm, kredyt inwestycyjny, kredyty obrotowe

 
Dane kontaktowe:
ul. Grzymalitów 11/22
Polska, 03-141 Warszawa

Opis działalności

Credit Banquier to doradztwo finansowe dla firm, które pozwala im uzyskać środki na aktualne prowadzenie działalności oraz na inwestycje. Nasze usługi są szczególnie pomocne dla podmiotów obciążonych wysokim zadłużeniem kredytowym oraz niewykazujących wymaganej przez banki zdolności kredytowej. Zajmujemy się pozyskiwaniem pożyczek firmowych bez BIK i kredytów dla firm o różnej formie prowadzonej działalności – zwykłych, jednoosobowych podmiotów, spółek z o.o., spółek prawa handlowego oraz innych.

Nasze doradztwo finansowe dla firm obejmuje również finansowanie konieczne w niektórych branżach w ramach codziennego funkcjonowania biznesu – czyli kredyty obrotowe. Pomagamy naszym Klientom również w uzyskiwaniu kredytów inwestycyjnych, które pozwalają na rozwój własnej działalności. Zdobywamy pożyczki firmowe prywatne oraz inwestycyjne bez BIK, ZUS, US czy KRD. Z naszych usług doradztwa finansowego dla firm skorzystało już ponad 300 podmiotów.

Credit Banquier to doradztwo finansowe dla firm, które współpracuje ze wszystkimi największymi bankami funkcjonującymi na polskim rynku, dzięki czemu każda firma może wybrać najlepsze oferty z szerokiego wachlarza propozycji. Zajmujemy się obsługą głównie małych przedsiębiorstw borykających się z problemami finansowymi, jednak zapraszamy do kontaktu wszystkie podmioty i osoby poszukujące najlepszej metody finansowania.

Kategorie

  1. Usługi » Inne » Usługi finansowe