Biznes Start

Artgos S.A.

Producent artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Rzeszowska 20
36-200 Brzozów, Polska


Zakład Tworzyw Sztucznych "ARTGOS" S.A. jest producentem wyrobów z tworzyw sztucznych, głównie w grupie artykułów gospodarstwa domowego i desek sedesowych. Ofertę uzupełniają artykuły ogrodowe, turystyczne oraz budowlane. Nie zapominamy też o najmłodszych, dlatego wprowadziliśmy do sprzedaży zabawki i artykuły sanitarne przeznaczone dla dzieci. Wykonujemy także usługi produkcyjne oraz narzędziowe.
Grupa dostępnych wyrobów stale powiększa się o nowe pozycje, a dzięki posiadanemu, bogatemu zapleczu technicznemu (pracowni projektowej i dobrze wyposażonej narzędziowni) wprowadzanie nowego wyrobu trwa stosunkowo krótko. Wytwarzane wyroby cechują się ciekawym wzornictwem i wysoką funkcjonalnością.
W Firmie funkcjonuje certyfikowany system zarządzania jakością, zgodny z normą ISO 9001:2008, potwierdzony certyfikatem, zapewniający wysoki standard nie tylko wytwarzanych wyrobów, ale wszystkich działań podejmowanych w firmie.
Naszą dewizą jest osiąganie sukcesów ekonomicznych poprzez oferowanie klientom wyrobów i usług zgodnych z ich potrzebami i oczekiwaniami, w sposób przynoszą im satysfakcję.