Avicon Advanced Vision Control

Polski integrator kontrolnych systemów wizyjnych na liniach produkcyjnych. Dysponujemy możliwościami ewaluacji kontroli na podstawie próbek klienta i posiadamy własne, rozbudowane laboratorium wizyjne z pełnym wyposażeniem kamer, oświetlaczy i obiektywów


Dane kontaktowe:

ul. Aleje Jerozolimskie 202
Polska, 02-486 WarszawaAVICON Advanced Vision Control jest polską firmą specjalizującą się w dystrybucji i integracji komponentów widzenia maszynowego i przemysłowej kontroli jakości na terenie całej Polski.Jako integrator rozwiązań wizyjnych dla użytkowników końcowych, firma oferuje wysoki poziom ekspertyzy technicznej i doświadczenia w zakresie aplikacji przemysłowych wykorzystujących komponenty widzenia maszynowego. Oferta integracji obejmuje także studia wykonalności oraz testy wizyjne. Jednym z rynków docelowych naszej działalności jest rynek przetwórstwa tworzyw sztucznych, a w szczególności branża produkcji wyrobów gotowych - opakowań i produktów ciągłych - folii, taśm, stretchy itp.
Jako dystrybutor komponentów reprezentujemy na polskim rynku renomowane firmy jak Basler AG, Cognex, FLIR, Schneider-Kreuznach, Polytec/LATAB, Bitflow, Euresys, Tokina, Azure, Opto Engineering Adaptive Vision i wiele innych.

Kategorie

1. Maszyny » Inne