Avicon Advanced Vision Control

Producent sorterów optycznych Aviscan oraz dostawca rozwiązań z dziedziny wizji maszynowej na potrzeby recyklingu i przetwórstwa tworzyw sztucznych

Avicon Advanced Vision Control
 
Dane kontaktowe:
ul. Aleje Jerozolimskie 202
Polska, 02-486 Warszawa

Opis działalności

Firma AVICON to polski producent sorterów optycznych AVISCAN oraz dostawca rozwiązań z dziedziny wizji maszynowej na potrzeby recyklingu i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Od 2006 roku zrealizowaliśmy wiele wdrożeń systemów kontroli jakości, do dziś wspierających linie produkcyjne w zakładach przemysłowych w Polsce i za granicą. Bliska współpraca ze światowymi liderami w zakresie wizji maszynowej daje nam dostęp do najnowszej technologii i pozwala nam oferować produkty najwyższej jakości. 

Nasze sortery z rodziny AVISCAN to urządzenia pozwalające na szczegółową kontrolę materiału wsadowego w zastosowaniach o małej i średniej wydajności sortowania. Opatentowana technologia wyrównywania prędkości elementów sortowanego materiału zapewnia dokładność sortowania spełniającą najwyższe standardy przemysłowe.  AVISCAN to także w pełni modułowa konstrukcja, która umożliwia skonfigurowanie maszyny sortującej konkretnie do danego zastosowania, zarówno pod kątem funkcjonalności jak i wydajności.

sorter do plastiku Aviscan

Sortery AVISCAN świetnie sprawdzą się przy optycznym sortowaniu płatków plastikowych (PET/PETE, HDPE, V/PVC, LDPE, PP, PS), granulatów, stłuczki szklanej. 

Maszyny z rodziny AVISCAN oferują funkcje:

  • Sortowania po kolorze
  • Sortowania po kształcie
  • Detekcji i odrzutu ciał obcych i zanieczyszczeń
  • Wykrywania wtrąceń w materiale

Nasze urządzenia sprawdzą się zarówno w recyklingu, przy sortowaniu płatków plastikowych, jak i w innych branżach z dziedziny przetwórstwa tworzyw sztucznych. Oferta maszyn AVISCAN obejmuje sprzedaż i instalację maszyny w miejscu pracy, przeszkolenie załogi oraz serwis, zarówno zdalny jak i na miejscu. Na życzenie Klienta podejmujemy się również niestandardowych realizacji z dziedziny sortowania optycznego jak i wizji maszynowej.

Zapraszamy do kontaktu.

Galeria zdjęć