Bag Design

Foliowe torby reklamowe, reklamówki z folii HDPE, LDPE, MDPE, nadruki zdjęciowe


Dane kontaktowe:

ul. Łąkowa 10
Polska, 05-805 OtrębusyFirma Bag Design specjalizuje się w dystrybucji foliowych toreb reklamowych wykonanych z polietylenów LDPE, MDPE i HDPE.

Doświadczenie branżowe, najwyższej jakości produkt oraz kompleksowa obsługa Klienta to nasze najmocniejsze strony. Oferujemy fachowe doradztwo w doborze parametrów torby, profesjonalne wsparcie studia graficznego przy tworzeniu projektu nadruku, własny transport i szybkie terminy realizacji zamówień.

Stałym odbiorcom proponujemy liczne rabaty oraz atrakcyjne upusty cenowe.

Jeżeli poszukujesz praktycznego i konkurencyjnego cenowo nośnika reklamy – trafiłeś w odpowiednie miejsce !

Nasze torby produkowane są z najlepszych jakościowo folii.

W trosce o środowisko naturalne oferujemy także folie z dodatkiem oxo-biodegradowalnym, dzięki któremu ulegają rozkładowi w okresie 12-24 miesięcy. Więcej o ekologicznych walorach naszych produktów znajdziesz w dziale EkoFoliówka.

Nadruki wykonujemy metodą fleksograficzną do 8 kolorów w jakości zdjęciowej, jedno jak i dwustronnie w systemie Pantone oraz CMYK. Szeroka gama formatów, kolorów i grubości folii sprawia, że każdy dobierze dla siebie odpowiednią torbę reklamową.

Aby dowiedzieć się więcej, wybierz interesujący Cię rodzaj torby (uchwytu) oraz skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz zapytania o wycenę.


www.bagdesign.pl

Kategorie

1. Wyroby » Opakowania » Torby i worki » Torby