Biznes PlusLogo Bagsik Sp. z o.o. en

Bagsik Sp. z o.o.

Zmieniacze sit, linie do regranulacji tworzyw sztucznych, czujniki do pomiaru ciśnienia i temperatury masy, systemy filtracyjne, pompy do tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Toruńska 8
44-100 Gliwice, Polska


Firma Bagsik Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach.

Powstała w 1999 roku i od tego czasu prężnie działa na rynku tworzyw sztucznych. Na dzień dzisiejszy posiadamy halę produkcyjną o powierzchni 850 m^2 w Gliwicach.

Przedmiotem i zakresem działalności w latach początkowych były usługi doradcze z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych. Z upływem lat kiedy na rynku wystąpiło duże zapotrzebowanie na maszyny, a recykling tworzyw sztucznych stał się bardzo modny nie tylko w Europie, ale tak że w Polsce firma zajęła się handlem oprzyrządowania do maszyn używanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych. W 2008 roku zdywersyfikowaliśmy swoją ofertę i głównym profilem działalności do dnia dzisiejszego jest produkcja linii do recyklingu tworzyw sztucznych z naciskiem na PCW. W swojej ofercie posiadamy również filtry, młyny, dozowniki czy pompy. Na dzień dzisiejszy jesteśmy największym w Polsce dostawcą siatek filtracyjnych oraz czujników do pomiaru ciśnienia i temperatury.

Oferujemy również serwis naprawczy do wszystkich maszyn w przemyśle tworzyw sztucznych.Posiadamy 24 godzinny serwis dzięki czemu szybko zostaliśmy docenieni jako specjalista w dziedzinie filtracji tworzyw sztucznych. Głównym obszarem naszej działalności jest przede wszystkim Europa centralna oraz wschodnia.

Głównym celem strategicznym firmy jest pozyskanie klientów poprzez produkowanie wyrobów dobrej jakości akceptowanych na rynku tworzyw sztucznych. Aby to osiągnąć wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania zgodny z wymaganiami norm: PN-EN ISO 9001: 2009 oraz PN-EN ISO 14001:2005.Galeria zdjęć: