Baltic Plastic Products

Producent zamknięć PCO1881 28mm, 38mm, PCO1810 i 48mm, preform PET, folii termokurczliwej i stretch

 
Dane kontaktowe:
ul. Krasto 39
Litwa, 54477 Neveronys, LT

opis działalności

UAB "Baltic Plastic Products" (Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) jest to spółka używająca najbardziej nowoczesnego sprzętu, najbardziej postępowe technologie oraz najwyższej jakości materiały. Zatrudnia pracowników o wielkim doświadczeniu. Spółka dąży do ułatwienia Państwu drogi do sukcesu. Obecnie możemy śmiało stwierdzić, że jesteśmy liderami w produkowaniu nakrętek, preform PET i foli w krajach nadbałtyckich i nie tylko. Nasza spółka nie pozostaje w tyle za światem rozwijającym się w tak szybkim tempie.

Spółka "Baltic Plastic Products" oferuje najwyższej jakości nakrętki do różnego rodzaju butelek PET, słoików, butelek na leki itd. Wykwalifikowany personel, dynamiczny sposób zarządzania spółką. Pociągające opakowanie produktu oraz najbardziej nowoczesne technologie zawsze pomagają nam i naszym partnerom w osiąganiu swoich celów oraz lepszych wyników.

Produkowane przez spółkę folie termokurczliwe i stretch, cieszą się dużą popularnością w krajach nadbałtyckich. Ich jakość cenią sobie firmy z różnych branż od spożywczych do budowlanych. Tak szeroki wachlarz zastosowań naszych folii zawdzięczamy naszym wykwalifikowanym pracownikom którzy dobierają folie indywidualnie pod potrzeby klienta.

Nasze preformy PET produkowane są z najwyższą jakością i dbałością. W ofercie posiadamy szeroki wybór gramatur aby sprostać najbardziej wymagającym klientom. Jednak nie osiadamy na laurach ponieważ nasze parki maszynowe stale rozrastają się co czyni nas jednym z najszybciej rozwijających się producentów preform, nakrętek i folii na terenie krajów nadbałtyckich.