Bamex Sp. z o. o.

Środki smarne, Systemy smarowania, Pokrowce termoizolacyjne EGIDA®, Kompensatory tkaninowe, Włókniny szklane typu E-Glass,

 
Dane kontaktowe:
ul. Rychtelskiego 7
Polska, 99-300 Kutno

Opis działalności

Bamex Sp. z o.o. jest firmą doradczo-handlową. Reprezentujemy niszowych producentów rozwiązań podnoszących rentowności przedsiębiorstw usprawnieniami technicznymi. Nasi klienci doceniają fachowe doradztwo, nietuzinkowe spojrzenie i dbałość o ich interes. Większość naszych realizacji dotyczy termo-modernizacji, kultury smarowania i krojonych na miarę potrzeb przemysłu rozwiązań techniczno-tekstylnych. Misją Bamex jest eliminowanie strat występujących w procesach przemysłowych naszych klientów przyczyniając się do wzrostu ich opłacalności przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na środowisko naturalne.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oferując mu zoptymalizowane dla niego rozwiązania techniczne, finansowe i organizacyjne. Nie działamy sztampowo. Zasięg naszych doświadczeń przekracza wiele branż wytwórczych: od produkcji spożywczej przez wydobycie surowców aż po produkcję farmaceutyczną. Od wytwarzania ciepła i energii elektrycznej przez jej wykorzystanie do tworzenia innych produktów i usług, wszędzie tam szukamy i znajdujemy istotne straty energetyczne.

Zaproś nas! Pomożemy Ci zobaczyć Twoje przedsiębiorstwo z nowej perspektywy!

Bamex  - Twoja EGIDA®