Beja Recykling Jarosław Grabarz

Gospodarka odpadami, recykling, obrót surowcami wtórnymi (makulatura, ścinka, stretch, folia LDPE i HDPE, palety), niszczenie dokumentów

 
Dane kontaktowe:
ul. Kociszew 52 A
Polska, 97-425 Zelów

Opis działalności

Firma Beja Recykling Jarosław Grabarz powstała w 2002r., a w branży recyklingu specjalizuje się od 2008r. Cechuje nas indywidualne i elastyczne podejście do klienta. Staramy się zatem tak budować naszą ofertę, by uwzględniać potrzeby i wymagania kontrahenta.

Zakres naszej działalności obejmuje:

  • obsługa centrów logistycznych w zakresie gospodarowania odpadami
  • zbieranie, transport i przetwarzanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne
  • recykling i utylizacja różnego rodzaju odpadów przemysłowych
  • kasacja towarów wybrakowanych wycofanych ze sprzedaży oraz niespełniających norm jakościowych
  • recykling i sprzedaż palet (1200 x 1000 mm, 1200 x 800 mm, CP 3)
  • niszczenie dokumentów w klasach tajności: I, II, III.

Zakład nasz wyposażony jest w profesjonalny park maszynowy, w skład którego wchodzi m.in. zautomatyzowana linia do prasowania odpadów, sortownia i rozdrabniacze do odpadów, kontenery hakowe oraz prasokontenery. Jako nieliczni w Polsce posiadamy linię do automatycznego rozdziału płyn - opakowanie w procesie zamkniętym z separacją opakowanie-zawartość.

Dysponujemy specjalistyczną flotą transportową i załadunkową wykorzystywaną do odbioru i przewozu odpadów. Należą do niej: samochody ciężarowe, samochody z urządzeniem hakowym. Mając na uwadze sprawną organizację logistyki cała flota transportowa objęta jest monitoringiem.

W celu zapewnienia optymalnego poziomu wykonywanych przez nas usług monitoring obejmuje nie tylko transport ale również każdy etap procesu recyklingu i utylizacji.

Posiadamy wymagane zezwolenia do prowadzenia tego typu działalności.

Wystawiamy dokumenty potwierdzające odzysk i recykling odpadów (DPO/DPR).

Prowadzimy sprzedaż produktów/odpadów pozyskanych w procesie recyklingu/odzysku (makulatura, ścinka, stretch, folia LDPE i HDPE, palety).

Zapraszamy do współpracy!