Bellussi Group Sp. z o.o.

Maszyny do produkcji mebli tapiecrowanych, produkcja mebli tapicerowanych, maszyny do produkcji poduszek, maszyny do produkcji materacy, maszyny do produkcji kołder, pikowarki, linie do klejenia

 
Dane kontaktowe:
ul. Konstantynowska 34
Polska, 94-303 Łódź

Opis działalności

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości urządzeń, maszyn oraz nowoczesnych technologii dla branży meblarskiej, pozwalających znacząco usprawniać procesy produkcyjne i zwiększać wydajność pracy. W naszej ofercie znajdują się innowacyjne urządzenia najwyższej jakości technologicznej. Nasze maszyny pracują w zakładach największych dostawców i liderów w sektorach produkcji materacy, mebli tapicerowanych oraz poduszek sypialnianych i meblowych.


Naszym celem jest zawsze jak najlepsze dopasowanie się do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, poprzez wspólną analizę możliwości, kosztów, korzyści i wydajności. Wspomagamy rozwój przedsiębiorstw poprzez automatyzację, uproszczenie i przyspieszenie procesu produkcji. Jakość i niezawodność to wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy.

W swojej ofercie posiadamy m.in.:

- maszyny do cięcia pianki

- linie do klejenia

- pełną gamę maszyn do produkcji materacy (tape edge, szycie pasów, pikowarki, linie do pakowania materacy, prasy i wiele innych)

- wszelkiego rodzaju maszyny do produkcji poduszek (począwszy od szycia poszewek, produkcję wypełnień, przez napełnianie, wypychanie, zaszywanie, prasowanie i pakowanie)

- pikowarki ramowe, łańcuszkowe, jedno i wieloigłowe

- maszyny do produkcji zmywaków i gąbek

Serdecznie zapraszamy!