Beradex

Opakowania dozwolone po 3 lipca 2021. Pojemniki zgrzewane, fingerfood, opakowania cukiernicze, garmażeryjne, folia, chemia

 
Dane kontaktowe:
ul. Wólczyńska, 307 B
Polska, 01-919 Warszawa

Opis działalności

Jesteśmy przedstawicielem firmy Bagstar. Jest to producent opakowań foliowych (reklamówek, również bez opłaty recyklingowej, folii do żywności, woreczków).

Posiada również największą w Polsce oferta opakowań i materiałów eksploatacyjnych dla sklepów, biur i lokali gastronomicznych. U nas znajdziesz wszystko co używa się w całej Europie – nowoczesne, ładne, z innowacyjnych i ekologicznych materiałów.

Dzięki wykorzystaniu globalnych kontaktów naszej firmy oferujemy Klientom ogromny wybór produktów z całego świata. Współpracujemy z najlepszymi producentami między innymi z Polski, z Francji, z Niemiec i z Włoch, a także z Turcji i Chin.

Używaj praktycznych, pięknych i ekologicznych opakowań.

Mamy bogatą ofertę materiałów eksploatacyjnych, jak i bardzo duży wybór chemii – od popularnej do profesjonalnej, spełniającej największe wymagania, oraz bogactwo ścierek, mopów, zmywaków, ręczników papierowych, worków na odpady i na żywność, materiały biurowe, szkolne – słowem wszystko co jest niezbędne do prowadzenia lokali gastronomicznych oraz sklepów i biur.

Mamy również w swojej ofercie urządzenia gastronomiczne oraz zastawy stołowe renomowanych firm.

Dużą wagę w naszej działalności odgrywa organizowanie produkcji wybranych towarów ze spersonalizowanymi nadrukami. Oferujemy nadruki wykonywane na papierze do żywności, pudełkach do dań na wynos, torbach, kubkach papierowych i plastikowych w różnych technikach druku.

Zamówiony towar dowozimy swoimi samochodami na terenie Warszawy

i okolic lub wysyłamy za pośrednictwem renomowanych firm spedycyjnych.

Każdy zamówiony u nas towar możesz także odebrać osobiście, po uprzednim zamówieniu telefonicznie/sms
501-109-533
501-330-050
lub e-mail
dariusz.sielski@bagstar.pl