Blixet Sp. z o.o.

Producent drukarek 3D


Dane kontaktowe:

ul. Wojska Polskiego 8
Polska, 41-208 Sosnowiec


Opis działalności

Blixet  Sp. z o.o. jest producentem profesjonalnych drukarek 3D  w technologii FFF, w swojej ofercie posiadamy aż 6 modeli drukarek 3D  z polami roboczymi w modelach B24 , EYE  225 x225 x240 mm aż do 700 x 700 x 1200 mm w modelu B120-multi. Pasja do druku 3D rozpoczęła się w 2009 roku kiedy to powstały pierwsze prototypy drukarek 3D o dużych polach roboczych skierowanych dla przemysłu .

Wielomiesięczne testy pozwoliły nam na stworzenie niezwykle precyzyjnych urządzeń, które poza precyzją i szybkością wydruku cechuje druk z całej palety materiałów do druku w technologii FFF obecnych na rynku 


Drukarki 3D produkowane przez Blixet mają zastosowanie tam gdzie potrzebny jest wydruk dużych gabarytów z zachowaniem wymiarowości, jak i mniejszych co czyni nasze drukarki 3D bardzo uniwersalnymi urządzeniami dostosowanymi do potrzeb każdego klienta .

Zapewniamy nie tylko  pełne wsparcie techniczne podczas wyboru urządzania, ale także serwis, szkolenie oraz fachowe doradztwo  w technologii druku 3D .

Blixet Sp. z o.o. poza produkcją drukarek 3D posiada w swojej ofercie również skanery 3D do skanowania obiektów dużych gabarytów, stacje graficzne oraz  filamenty do druku .

Współpraca z nami oznacza dostęp do wieloletniego doświadczenia w technologii druku  trójwymiarowego, zapraszamy do współpracy nie tylko klientów ale również dystrybutorów na rynku Polskim i zagranicznym .