Bordeks

Opakowania jednorazowe i naczynia jednorazowe, talerze, kubki, flaczarki, worki na śmieci

 
Dane kontaktowe:
ul. Warszawska 300
Polska, 05-082 Stare Babice

Opis działalności

Hurtownia istniejąca na naszym rynku od 2008r. Dystrybutor hurtowy opakowań z tworzyw sztucznych. Oferujemy opakowania jednorazowe i naczynia jednorazowe, które cieszą się uznaniem naszych wieloletnich Klientów w Polsce i za granicą.
Sprzedajemy prudukty najlepszych producentów jak Huhtamaki, Duni, Kreis Pack czy Veriplast. Ich bezkonkurencyjna jakość w połączeniu z przystępną ceną, którą możemy zaoferować po wieloletnich umowach handlowych, pozwala nam swobodnie rozszerzać już sporą bazę Klientów.
W swej ofercie posiadamy wiele tysiący artykułów, przede wszystkim opakowania jednorazowe, naczynia jednorazowe, kubki plastikowe, reklamówki, kubki do piwa, flaczarki czy worki na śmieci najlepszej jakości, spełniających wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.
W przypadku odpowiednio dużych zamówień zapeniamy dostawę w swoim zakresie, a potrafimy dostarczyć towar w każde miejsce w Polsce i za granicą.
W swojej ofercie mamy każdy produkt jednorazowego użytku - papierowy, plastikowy, aluminiowy, stryropianowy, czy nawet drewniany.
Zapraszamy do kontaktu z nami, sprawdzenia naszej oferty, zweryfikowania naszego asortymentu produktów i przede wszystkim jego jakości.
Istniejemy już kilka lat na naszym rynku, nie zmienialiśmy naszego numeru REGON czy NIP, numeru faksu, komórki czy telefonu stacjonarnego, a tym bardziej adresów firmy, magazynu czy biura. Jesteśmy tym kogo szukasz, gwarantujemy bezpieczne i konkurencyjne cenowo zakupy. Wielu kontrachentów nam zaufało i tego nie żałują, ale nasze ambicje sięgają dużo większej liczbie Odbiorców, Klientów i Kontrachentów.