Bordeks

Opakowania jednorazowe i naczynia jednorazowe, talerze, kubki, flaczarki, worki na śmieci

 
Dane kontaktowe:
ul. Warszawska 300
Polska, 05-082 Stare Babice

Opis działalności

Producent i dystrybutor istniejący na naszym rynku od 2008r. Dystrybutor ilości hurtowych i detalicznych opakowań i naczyń jednorazowych z tworzyw sztucznych, papieru oraz innych materiałów. Oferujemy opakowania jednorazowe i naczynia jednorazowe, które cieszą się uznaniem naszych wieloletnich Klientów w Polsce i za granicą.
Sprzedajemy produkty własnej produkcji oraz znanych producentów jak Huhtamaki, Duni, Kreis Pack czy Veriplast. Ich bezkonkurencyjna jakość w połączeniu z przystępną ceną, którą możemy zaoferować po wieloletnich umowach handlowych, pozwala nam swobodnie rozszerzać już sporą bazę Klientów.
W swej ofercie posiadamy kilka tysięcy artykułów, przede wszystkim opakowania jednorazowe, naczynia jednorazowe, kubki plastikowe, reklamówki, kubki do piwa, flaczarki czy worki na śmieci najlepszej jakości, spełniających wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.
W przypadku odpowiednio dużych zamówień zapewniamy dostawę w swoim zakresie, a potrafimy dostarczyć towar w każde miejsce w Polsce i za granicą.
W swojej ofercie mamy każdy produkt jednorazowego użytku - papierowy, plastikowy, aluminiowy, styropianowy, czy nawet drewniany.
Zapraszamy do kontaktu z nami, sprawdzenia naszej oferty, zweryfikowania naszego asortymentu produktów i przede wszystkim jego jakości.
Istniejemy wiele lat na naszym rynku, nie zmienialiśmy naszego numeru REGON czy NIP, numeru faksu, komórki czy telefonu stacjonarnego, a tym bardziej adresów firmy, magazynu czy biura. Jesteśmy tym kogo szukasz, gwarantujemy bezpieczne i konkurencyjne cenowo zakupy. Wielu kontrahentów nam zaufało i tego nie żałują, ale nasze ambicje sięgają dużo większej liczbie Odbiorców, Klientów i Kontrahentów.