Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego "Stomil" Spółka Akcyjna

węże przemysłowe, węże i przewody hydrauliczne, płyty i wykładziny gumowe, uszczelnienia i wyroby technicznie wytłaczane

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego "Stomil" Spółka Akcyjna

ul. Toruńska 155
85-950 Bydgoszcz
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Witamy na stronie Bydgoskich Zakładów Przemysłu Gumowego Stomil S.A. Od ponad 100 lat aktywnie współtworzymy siłę polskiego przemysłu jako czołowy producent węży hydraulicznych, węży przemysłowych, płyt i wykładzin gumowych, profili i uszczelnień gumowych oraz innych artykułów z gumy.

Nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale również na wielu rynkach zagranicznych. Dysponujemy systemem zarządzania EN ISO 9001:2015, mamy wieloletnie doświadczenia w produkcji najbardziej wymagających technologicznie produktów, posiadamy wszelkie atesty i certyfikaty – wszystko to sprawia, że możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów. Ciągle doskonalimy nasze procesy produkcyjne, stawiamy na innowacje, szukamy nowych rozwiązań. Nasi technolodzy z pasją podejmują wyzwania w sprostaniu nawet najbardziej wymagających potrzeb naszych klientów. Współpraca z nami daje satysfakcję i zadowolenie obu stronom.

Naszą flagową specjalnością jest hydraulika siłowa – produkujemy wysokiej jakości węże hydrauliczne oraz mając najlepszych dostawców zakuć i szerokie zaplecze testowe produkujemy niezawodne przewody hydrauliczne.

Jesteśmy ekspertami w produkcji także innych wyrobów z gumy – oprócz węży hydraulicznych produkujemy szerokie portfolio węży przemysłowych do różnorodnych zastosowań w przemyśle i rolnictwie. Produkujemy również całe spektrum płyt i wykładzin gumowych, zaawansowane mieszanki gumowe, artykuły techniczno-gumowe i profile wytłaczane. Nasze produkty mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu między innymi w górnictwie, budownictwie, przemyśle maszynowym, spożywczym i rolnictwie.