C2C Sp. z.o.o.

Opakowania, biodegradowalne, biokompostowalne , ekologiczne, maszyny, półprodukty, granulaty, recycling

C2C Sp. z.o.o.

ul. Zawieprzycka 8i
20-228 Lublin
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Firma C2C Sp. z o.o. w swej działalności zajmuje się szeroko pojętym opakowalnictwem. Trzon produktów firmy stanowią standaryzowane oraz personalizowane opakowania foliowe takie jak: opakowania z folii kompostowalnych, biodegradowalnych i antybakteryjnych, reklamówki foliowe, woreczki do żywności, worki na śmieci oraz worki do zastosowań przemysłowych. Odbiorcami naszych produktów są głównie sieci handlowe oraz firmy dystrybucyjne, a dzięki rozbudowanej sprzedaży detalicznej wśród klientów firmy możemy znaleźć także mniejsze podmioty gospodarcze.

Produkujemy również regranulaty pochodzące z postprodukcji opakowań foliowych HDPE i LDPE oraz z recyklingu folii. Produkowane przez nas surowce wtórne cechuje wyjątkowa czystość, wysokie parametry techniczne oraz niska zawartość wypełniaczy i dodatków. Recyklaty polietylenowe naszej produkcji znajdują zastosowanie nie tylko przy rozdmuchu folii polietylenowych od grubości 6 mikronów, ale również przy produkcji grubościennych wyrobów z tworzyw sztucznych metodą typu wtrysk, czy wytłaczanie.Wykonujemy personalizowane opakowania foliowe, papierowe i tekturowe do celów między innymi gastronomicznych i spożywczych, z dowolnym nadrukiem według specyfikacji klienta. Realizujemy zamówienia produktów z folii polietylenowej w dowolnej barwie, z nadrukiem w technologii RGB, CMYK, o dowolnych parametrach technologicznych i konfiguracji ilościowej.

W związku z modernizacją parku maszynowego posiadamy na sprzedaż automaty i ekstrudery w doskonałej kondycji mechanicznej w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do kontaktu