CAL Narzędzia s.c.

Siłomierz, plastometr, pomiar momentu, twardościomierz, maszyny wytrzymałościowe, zrywarka

 
Dane kontaktowe:
ul. Fabryczna 6
Polska, 31-553 Kraków

Opis działalności

Firma CAL NARZĘDZIA  jest polskim przedsiębiorstwem, które od ponad 15 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania z dziedziny metrologii przemysłowej oraz systemów narzędziowych. W swojej ofercie posiadamy rozwiązania ścisłej światowej czołówki producentów urządzeń pomiarowych.

Rozwiązania przez Nas dostarczane umożliwiają wykonywanie pomiarów o najwyższej dokładności. Systemy pomiarowe, które oferujemy wykorzystywane są do: zapewnienia jakości wyrobów gotowych, kontroli biernej i czynnej w trakcie procesu produkcyjnego, prowadzenia badań materiałowych.
Zaufało nam już kilkaset przedsiębiorstw zarówno polskich jak i zagranicznych reprezentujących bardzo szerokie spektrum branż. Naszymi klientami są uznane firmy m.in. z przemysłu samochodowego, lotniczego, zbrojeniowego, maszynowego, przetwórstwa tworzyw sztucznych i wielu innych.
Oprócz dostępu do technologii renomowanych producentów systemów pomiarowych i narzędzi skrawających zapewniamy też najwyższy poziom usług: serwisowych, instalacyjnych oraz szkoleniowych.

Wiedza i doświadczenie to główne wartości Naszej firmy.
Zapraszamy do współpracy.