CFO SYSTEMS Wojciech Wiszniewski

Mikrofiltracja oleju hydraulicznego, Agregaty do filtracji oleju hydraulicznego, Oczyszczanie układów hydraulicznych, Filtracja oleju

CFO SYSTEMS Wojciech Wiszniewski

ul. Spytkowo 62
11-500 Spytkowo
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

CFO SYSTEMS - to serwis świadczący usługi w zakresie oczyszczania oleju i układów hydraulicznych oraz producent agregatów do filtracji oleju i oczyszczania układów hydraulicznych.

Mikrofiltracja ma na celu pozbycie się z oleju oraz układu hydraulicznego wody, opiłków metalicznych i wszelkich zanieczyszczeń stałych do wielkości 1 mikrona. Wymienione zanieczyszczenia są częstą przyczyną awarii generując bardzo wysokie koszty napraw.


Filtracja oleju hydraulicznego cieszy się uznaniem w układach hydraulicznych stosowanych w wielu branżach.

Między innymi są to branże:

  • rolnicza,
  • budowlana,
  • leśna,
  • wydobywcza,
  • przemysł.

Jeżeli układ hydrauliczny Twojej maszyny wymaga serwisu zadzwoń i umów się na profesjonalne oczyszczanie i ciesz się czystym olejem i bezawaryjnością!


Jeśli zaś w Twojej branży potrzebujesz urządzenia do filtracji oleju, to w ofercie posiadamy agregat do filtracji oleju hydraulicznego pozwala na pozbycie się z oleju oraz układu hydraulicznego zanieczyszczeń wielkości nawet do 1 mikrona oraz wody. Dodatkowo jest wyposażone w manometr oraz zawór pozwalający na regulacje ciśnienia w zakresie od 1 bar do 10 bar. Opcjonalnie jest możliwość zainstalowania analizatora zanieczyszczeń oleju oraz filtra magnetycznego, który wyłapuje zanieczyszczenia metaliczne i pozwala na wstępna ocenę stanu zanieczyszczenia oleju cząstkami metalicznymi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, więc każde zamówienie realizujemy pod wymagania klienta.