COBA Europe GmbH

Maty antyzmęczeniowe, maty robocze, maty przemysłowe, wejściowe maty czyszczące, podłogi antypoślizgowe, gumy przemysłowe w rolkach, maty ESD, maty elektroizolacyjne, maty dla firm gastronomicznych


Dane kontaktowe:

ul. Fuggerstrasse 1c
Niemcy, 41352 Korschenbroich


O firmie

COBA Europe to jedna z najbardziej cenionych firm produkujących i dostarczających maty przemysłowe oraz podłogowych elementów zabezpieczających. Produkty firmy COBA Europe wyraźnie przyczyniają się do podniesienia bezpieczeństwa w użytkowaniu podłóg w pomieszczeniach biznesowych, przemysłowych oraz komercyjnych, w miejscu pracy, a także obniżają lub eliminują ryzyko poślizgu i upadku w pomieszczeniach śliskich i niebezpiecznych.

Nasi doświadczeni przedstawiciele w biurach w całej Europie i RPA są do Państwa dyspozycji – służą pomocą i radą, pomogą w podjęciu właściwej decyzji. Jako producent wycieraczek na życzenie możemy dostarczyć darmowe próbki produktów oraz przeprowadzić terenową analizę miejsca, gdzie na być realizowane zamówienie. Nasze doświadczone zespoły handlowe służą radą i pomocą na każdym etapie realizacji projektu, a naszych Klientów otaczamy także opieką posprzedażową. Nasze w pełni zaopatrzone centra dystrybucji pozwalają na sprawną logistykę o szerokim zasięgu. To umożliwia profesjonalną obsługę klientów z terenu całej Europy oraz z innych międzynarodowych lokalizacji.