Canexpol Sp. z o.o.

Projektowanie wyrobów, wykonywanie form wtryskowych, produkcja na zlecenie elementów z tworzyw sztucznych

Canexpol Sp. z o.o.

Canexpol Sp. z o.o.

ul. Komorowo, ul. Kolejowa 25
07-310 Ostrów Mazowiecka
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

produkcja3-canexpol

Stwórz coś razem z nami

Zapraszamy do współpracy. Pomożemy zmaterializować Twój pomysł. Wspólnie stworzymy produkt skrojony na miarę, aby zadowolił Ciebie i twojego Klienta. Nowoczesny park maszynowy sprawia, że możemy zrealizować zaawansowane technologicznie zlecenia w zakresie produkcji przedmiotów użytkowych z tworzyw sztucznych.

Wtryskownia dysponuje najnowocześniejszymi wtryskarkami renomowanych niemieckich marek - Arburg i Krauss Maffei - o siłach zwarcia od 500 do 6 500 kN. Wtryskarki są wyposażone w roboty umożliwiające automatyzację procesów produkcyjnych. Obecnie posiadamy przestrzeń produkcyjną o łącznej powierzchni ponad 9 000 m2, wyposażoną w nowoczesne maszyny i urządzenia do produkcji.

Oferujemy kompleksową usługę w zakresie:

  • wykonania projektu wyrobu lub optymalizacji już istniejącego produktu,
  • wykonania formy w narzędziowni,
  • wdrożenia wyrobu do produkcji seryjnej,
  • produkcję wyrobów z tworzywa sztucznego.

produkcja-canexpol

W ramach realizacji zleceń produkcyjnych wykonujemy także:

  • zgrzewanie ultradźwiękowe,
  • montaż i uzbrojenie produktu,
  • znakowanie,
  • pakowanie,
  • magazynowanie,
  • wysyłkę we wskazane miejsca.

Uporządkowany i przejrzysty proces produkcyjny zakłada ścisłą współpracę z Klientem, który gwarantuje satysfakcję. Doradzamy najlepsze rozwiązania pod kątem kosztowym, materiałowym i technologicznym.

produkcja2-canexpol

Indywidualne podejście

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Przygotowujemy i wykonujemy dla niego dedykowane narzędzia produkcyjne. Przejmujemy pełen nadzór i odpowiedzialność nad wykonaniem i wdrożeniem do produkcji odpowiednich narzędzi.

Zautomatyzowany proces produkcji zapewnia wymaganą, powtarzalną jakość produktów, zgodną ze specyfikacją techniczną projektu. Wyprodukowane wyroby trafiają do naszych magazynów i czekają na wysyłkę lub odbiór przez klienta.

Od projektu do produktu

Jeśli Klient ma gotowy projekt to analizujemy konstrukcyjność wyrobu i dobieramy najlepszą dla niego technologię.

Z kolei, jeśli Klient dysponuje pomysłem na produkt, to najpierw analizujemy funkcjonalności, parametry mechaniczne, wymiarowe i inne cechy szczególne przyszłego wyrobu, a następnie dobieramy odpowiednie materiały, projektujemy design i wykonujemy prototyp w 3D, do ostatecznej weryfikacji i akceptacji.

baner-marzanna-rydzinska-sylwia-zimnowodzka-jacek-wojcik

Materializujemy pomysły

Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów, a Tobie również pomożemy zmaterializować pomysł. Wspólnie stworzymy produkt skrojony na Twoją miarę, aby spełnił oczekiwania Twoje i twojego Klienta. Nasz potencjał produkcyjny i magazynowy pozwala nam bez przeszkód realizować stałe jak i nowe zamówienia.