Carlestam Poland Sp. z o.o.

Folie, woreczki termokurczliwe, osłonki, torebki perforowane, tacki


Dane kontaktowe:

ul. S. Bodycha 91, Reguły
Polska, 05-820 PiastówFirma CARLESTAM jest obecna na polskim rynku od roku 1986. Założycielem i głównym udziałowcem jest Gunnar Carlestam, związany z polskim przemysłem spożywczym od roku 1967. Siedziba firmy mieści się w Regułach - na granicy Warszawy. Tu znajdują się nasze biuro oraz magazyn, z którego codziennie wyjeżdża do klientów transport zamówionych towarów. Posiadamy System HACCP.

CARLESTAM POLAND zaopatruje zakłady przemysłu spożywczego w folie, osłonki, woreczki termokurczliwe i inne opakowania, a także dodatki - skrobie, błonniki, przyprawy oraz dym wędzarniczy. Naszą ofertę kształtują nasi klienci. Sprowadzamy dla nich materiały najwyższej jakości z całego świata. Proponujemy także nowe rodzaje opakowań, czasem nieobecne jeszcze na rynku polskim w ślad za tym, co jest stosowane w branży mięsnej w UE i na świecie.

Posiadamy długoletnie, oparte na wzajemnym zrozumieniu oraz pełne serdeczności kontakty w wieloma firmami branży mięsnej i przetwórstwa spożywczego. Nasi technolodzy oferują kompetentną poradę, a nasi dostawcy zapewniają towary najwyższej jakości - poprzez magazyn w Regułach, a także dostawy bezpośrednie. Oferujemy fachową pomoc przy próbach naszych towarów z udziałem specjalistów naszych lub zagranicznych.

Naszymi największymi dostawcami są znane z wysokiej jakości swoich produktów firmy z Szwecji, Finlandii, Niemiec, Francji, Anglii, Danii, Turcji i Izraela. Posiadamy także partnerów w kraju - zarówno dostawców jak i firmy, które zapewniają nam usługi marszczenia, cięcia, nadruku itp.