Carport Planet

Zadaszenie tarasu z drewna, wiata garażowa, fastlock uni icopal, wiaty garażowe, zadaszenia tarasów, wiaty samochodowe, drewno klejone, poliwęglan


Dane kontaktowe:

ul. ul. Kartuska 214/218
Polska, 80-122 Gdańsk


Opis działalności

Zajmuje się produkcją dystrybucją i montażami wszelkiego rodzaju konstrukcji z drewna klejonego warstwowo: zadaszeń tarasów, pergoli tarasowych, wiat garażowych, wiat samochodowych z drewna i poliwęglanu. Carport Planet ciągle ulepsza swoje wyroby, stosuje najnowsze technologie jednocześnie nie zapominając o środowisku naturalnym. Konsekwentny rozwój i dbałość o wysoką jakość produktów zapewniły firmie wielu zadowolonych klientów i pozycję lidera na rynku lekkich zadaszeń z drewna klejonego. Carport Planet produkuje drewno klejone, zadaszenia tarasów, wiaty garażowe, zadaszenia ogródków letnich dla gastronomii.
Zadaszenia wykonujemy pod indywidualne wymiary dopasowane do potrzeb klienta, świadczymy również usługę montażu przez naszych doświadczonych pracowników. Oferowane przez naszą firmę zadaszenia to kompletne zestawy w których skład wchodzą wszystkie elementy potrzebne do skręcenia i zamocowania konstrukcji do podłoża tj. konstrukcja z drewna klejonego warstwowo zabezpieczona wysokiej jakości impregnatem do drewna, pokrycie dachu z poliwęglanu, stalowe ocynkowane okucia i śruby, uszczelka i obróbka blacharska w przypadku połączenia ze ścianą. Każde zadaszenie tarasu przed wysyłką jest wstępnie składane w naszym zakładzie co daje gwarancję idealnego spasowania wszystkich elementów konstrukcji podczas montażu, dzięki takiemu rozwiązaniu klient ma możliwość przeprowadzenia instalacji zadaszenia również we własnym zakresie. 

Kategorie

1. Usługi » Inne » Usługi budowlane